خوداشتغالی ۱۱هزار جویای کار با تسهیلات بانک ملی ایران

بانک ملی ایران در راستای حمایت از بازار کسب‌وکار و همسویی با سیاست‌های کلان اشتغال، از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بیش از ۱۱هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه خود اشتغالی و بیش از سه هزار تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های حمایتی پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در مدت مذکور تعداد ۱۱هزار و ۶۸۹ فقره تسهیلات خوداشتغالی و ۳هزار و ۸۹۰ فقره تسهیلات مشاغل خانگی به ارزش بیش از ۲هزار و ۳۵۳میلیارد ریال به کمیته امداد امام خمینی (ره)، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و… پرداخت کرده است.
در شش ماه ابتدای امسال تعداد ۸هزار و ۵۱۱ فقره تسهیلات خوداشتغالی کمیته امداد امام خمینی (ره) به ارزش بالغ بر ۱هزار و ۴۸۴میلیارد ریال و بالغ بر ۲هزار و ۷۳۲ فقره تسهیلات خوداشتغالی بهزیستی به ارزش ۴۳۶میلیارد و ۹۵۵میلیون ریال توسط بانک ملی ایران پرداخت شده است.
همچنین این بانک در راستای عمل به رسالت و مسئولیت‌های اجتماعی خود، پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به سازمان‌های حمایتی را نیز در دستور کار خود قرار داده که بر این اساس در مدت مذکور، ۴۶۶ فقره از این تسهیلات به ارزش ۳۳میلیارد و ۱۰۱میلیون ریال به کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۳۱۵ فقره به ارزش ۲۵میلیارد و ۲۷۳میلیون ریال به سازمان بهزیستی پرداخت شده است.
پرداخت نه فقره تسهیلات مشاغل خانگی بنیاد شهید به ارزش ۶۴۰میلیون ریال و سه هزار و ۱۲۰ فقره تسهیلات مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ارزش ۲۸۶میلیارد و ۱۳۷میلیون ریال از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در راستای حمایت از بخش اشتغال بوده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.