ادعایی درباره پیش‌بینی انتخاباتی احمدی‌نژاد

یک سایت خبری مدعی شد که محمود احمدی‌نژاد در تازه‌ترین موضع‌گیری سیاسی خود پیش‌بینی کرده است که «اصولگرایان در انتخابات مجلس شکست سنگینی خواهند خورد».

«پایش» نوشت: وی به‌تازگی در جمع همفکرانش از ائتلاف اصولگرایان انتقاد کرده و گفته است: عده‌ای به اسم اصولگرا دور هم نشسته‌اند و به خودشان سهمیه می‌دهند و انتظار دارند مردم هم به آنها رای دهند در حالی که حداکثر از این فهرست ۳۰ نفره، ۷ تا ۸ نفر بیشتر به مجلس راه پیدا نخواهند کرد.
احمدی‌نژاد افزوده است: با اینکه اصلاح‌طلب‌ها و اغلب رقبای جدی اصولگرایان رد صلاحیت شده و از گردونه انتخابات حذف شده‌اند اما همین افراد درجه سه اصلاح‌طلب و طرفدار دولت هم اصولگرایان را کاملا شکست خواهند داد.
رئیس‌جمهور سابق خاطرنشان کرده است: ائتلاف اصولگرایان فاقد چهره‌های کاریزماتیک در انتخابات است و برخی از نامزدهای آنها نیز امتحان خود را قبلا داده و مردود شده‌اند.
وی با کنایه افزوده است: دور هم می‌نشینند و فهرست می‌بندند و فکر می‌کنند مردم به آنها رای خواهند داد.احمدی‌نژاد با بیان اینکه اینها اصولگرایی را خراب کرده‌اند، گفته است: آنها نه شعار دارند و نه برنامه.وی اضافه کرده است: از نظر من اصولگرایی مرده است و باید خون تازه‌ای در جریان حامی انقلاب جاری شود.
بر اساس این گزارش، ائتلاف اصولگرایان پس از هفته‌ها رایزنی فشرده، در روزهای گذشته فهرست ۳۰ نفره خود برای انتخابات مجلس در تهران را به تصویب رسانده و آماده حضور در انتخابات شده است. به‌جز احمدی‌نژاد که به این ائتلاف دعوت نشده، علی لاریجانی تنها چهره مشهور اصولگراست که حاضر به پیوستن به این ائتلاف نشده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.