سردار فدوی:قدرت سپاه همواره بازدارندگی است

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قدرت سپاه همواره بازدارندگی بوده گفت:حضور مقتدرانه نیروهای مسلح در دفاع از کیان نظام اسلامی نشان داده تا دشمنان انقلاب و نظام اسلامی ایران بدانند که در ایران قدرت بازدارندگی وجود دارد.

روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه روز یکشنبه به نقل از سردار علی فدوی درحسینیه عاشقان ثارالله بوشهر گزارش داد: دشمن در حساب و کتاب خود به قطعیت می رسد که هر اقدام علیه انقلاب و نظام، زیانش بیش از نفع آن خواهد بود.
وی بااشاره به دستگیری ۱۰تفنگدار نیروی دریایی امریکا بدست نیروهای منطقه دوم دریایی سپاه در استان بوشهر گفت: دستگیری نظامیان آمریکایی در جزیره فارسی به دست پاسداران نیروی دریایی سپاه تجلی کامل توانمندی نظامی ایران بود.
سردار فدوی در بخش دیگری از سخنان خود به آئین گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر اشاره کرد و گفت که این مراسم تجلیل از کسانی است که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در حماسه جزیره فارسی دخالت داشتند.
وی بااشاره به اینکه جنگ و دشمنی با آمریکا ماهیت حق و باطلی دارد افزود: پاسداران در این عملیات می دانستند شاید شهید شوند اما به شایستگی توان دفاع از کیان نظام اسلامی را به رخ دشمنان کشیدند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: سپاه پاسداران ۴۰ هزار شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده تا همه بدانند در راه حق دلدادگان زیادی بودند و شهید شدند تا انقلاب باقی بماند.
فدوی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: مردم ایران در آن دوران حساس، با تبعیت از امام و وحدت کلمه نتیجه بسیار بزرگی را رقم زدند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.