هواشناسی کاهش ۵ تا ۱۰ درجه ای دمای هوای استان تهران را پیش بینی کرد

رئیس اداره پیش بینی و پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی استان تهران گفت: با نفوذ جریان هوای سرد شمالی تا دو روز آینده دمای هوای استان ۵ تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

 رئیس اداره پیش بینی و پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی استان تهران گفت: با نفوذ جریان هوای سرد شمالی تا دو روز آینده دمای هومحمدمهدی عشقی افزود: با نفوذ سامانه بارشی از بعد از ظهر فردا(دوشنبه) بارش باران و برف، وزش باد و احتمال تگرگ در برخی ساعات شبانه روز برای تهران پیش بینی می شود.
وی با اشاره به اینکه بارش ها در ارتفاعات و بخش های شمالی پایتخت به صورت برف خواهد بود، اظهار کرد: از اواخر وقت امشب دما در سطح استان بین ۵ تا ۱۰ درجه کاهش خواهد داشت. 
این کارشناس هواشناسی ارتفاعات شهر تهران را برای فردا مه آلود پیش بینی کرد.
عشقی بیشینه و کمینه دمای امروز پایتخت را به ترتیب ۱۷ و ۷ درجه سانتیگراد اعلام کرد و افزود: کمینه دمای هوای تهران برای فردا صفر و بیشینه آن ۹ درجه سانتیگراد خواهد بود.
رییس اداره پیش بینی و پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی استان تهران خاطرنشان کرد: ایستگاه سنجش دمای هوای ورامین با ۱۹ درجه گرمترین و ایستگاه هواشناسی فیروزکوه – امین آباد با منفی سه درجه سانتیگراد سردترین مناطق استان در ۲۴ ساعت گذشته بودند.ای استان ۵ تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.