منتجب‌نیا : باید مردم را به حضور حداکثری پای صندوق‌های رای تشویق و ترغیب کنیم

قائم‌مقام حزب اعتمادملی گفت: اصلاح‌طلبان باید برای حضور فعال و گسترده مردم جهت حضور در انتخابات و تشویق و ترغیب مردم به حضور حداکثری پای صندوق‌های رای اقدام کنند.

 حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا قائم‌مقام حزب اعتمادملی در همایش حزب اعتماد ملی استان تهران که عصر امروز دوشنبه در موسسه الهادی برگزار شد، اظهار داشت: هر مشکلی که در دهه‌های اخیر برای ملت و کشور پدید آمده در اثر فقدان روحیه تحزب‌گرایی و ضعف احزاب و یا نبود تشکل‌های سیاسی فراگیر و قدرتمند بوده است.
وی ادامه داد: حزب اعتمادملی به عنوان حزبی اصلاح‌طلب و خط امامی که در دوران قربت ولادت یافت و تاکنون در اوج مظلومیت به حیات سیاسی خود ادامه داده از همه دلسوزان کشور، ملت، نظام و خاصه اصلاح‌طلبان درخواست می‌شود پس از انتخابات به تقویت، گسترش و تحقق آرمان‌ها و انجام رسالت‌های احزاب پرداخته و با پایان یافتن عمر شورای عالی سیاست‌گذاری و ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان به کانون اصلی، ماندگار و قانونی خود که احزاب است بازگردند و بزرگان کشور و اصلاحات نیز به این امر اهتمام بورزند.
منتجب‌نیا خاطرنشان کرد: ما در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی جمله ماندگار امام‌خمینی(ره) را یادآور می‌شویم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان، نامحرمان و دین به دنیافروشان بیفتد.
قائم‌مقام حزب اعتمادملی تصریح کرد: اصلاح‌طلبان باید حضور فعال و گسترده در انتخابات داشته باشند و مردم را به حضور حداکثری پای صندوق‌های رای تشویق و ترغیب کنند و باید با رای دادن هر چه بالاتر به چهره‌های شاخص و کاندیداهای خود نشان دهیم که ملت ما با تمام قدرت و نشاط در صحنه حاضر است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.