خدمات مترو تهران در ۲۲ بهمن ماه

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران از اقدامات مترو تهران برای خدمت رسانی در روز ۲۲ بهمن خبر داد.

محسن نایبی ضمن تبریک فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: شرکت بهره برداری مترو تهران در روز ۲۲ بهمن ماه با بسیج نیروهای خود خدمات ویژه‌ای به راهپیمایان این روز عزیز ارائه خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه استفاده از مترو از ابتدای سرویس دهی تا پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن رایگان است افزود: بعد از پایان مراسم نیز فقط، ایستگاه‌هایی که در مسیر راهپیمایی قرار دارند، جهت بازگشت راهپیمایان به مقاصد خود رایگان است.
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران با بیان اینکه در این روز تمامی خطوطی که با ازدحام جمعیت روبرو شوند با حرکت قطارهای فوق العاده پوشش داده می شوند تصریح کرد: ۲۲ بهمن در خطوط ۲، ۳ و ۴ فاصله گذر قطارهای مترو کاهش پیدا می کند.
وی تصریح کرد: در خط ۲ و ۴ نیز در صورت نیاز برای جلوگیری از ازدحام جمعیت قطارهای فوق العاده اعزام خواهد شد. نایبی خاطر نشان کرد: در خطوط ۱ و ۵ نیز برنامه های روزهای تعطیل با آمادگی اعزام قطارهای فوق العاده اجرا می شود.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران، نایبی ادامه داد: ایستگاه میدان آزادی نیز تا پایان مراسم راهپیمایی بسته خواهدبود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.