بازیگران سریال زخم کاری و همسرانشان +عکس

تصاویری از بازیگران سریال زخم کاری در کنار همسرانشان را مشاهده کنید.

 سریال زخم کاری به کارگردانی و نویسندگی محمد حسین مهدویان. از تاریخ 14 خرداد در شکبهء نمایش خانگی در حال پخش است.

زخم کاری یک سریال پر شخصیت که بر مبنای روابط درون خانواده بنا شده است و سریال با زمینه ای اجتماعی و ملودرام پیش میرود و داستانی پرتنش دارد.

زخم کاری داستان مردی به اسم مالک (جواد عزتی) که به عمویش نعمت ریزآبادی (سیاوش طهمورث)، صاحب شرکتی موفق و به نام، خیانت کرده و پول کلانی را اختلاس میکند و …..

اتفاقات بحث برانگیز و توجه دقیقی که این سریال به فساد اقتصاد حاکم بر این روز های کشور دارد، این سریال را به پرمخاطب ترین سریال حال حاضر تبدیل کرده است . بازیگران نام آشنای این سریال هم نقش به سزایی در جذب مخاطب داشته اند ، نگاهی میندازیم به بازیگران سریال زخم کاری به همراه همسرانشان

جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری

جواد عزتی و مه لقا باقری زوج معروف سینما ،تلوزیون و تئاتر هستند که در سال 85 به واسطه ی دنیا هنر آشنا شدن و ازدواج کردند. اختلاف سنی این دو یکی از نکات جالب زندگشان است. بازی جواد عزتی در تئاتری که مه لقا باقری کارگردانی اون را به عهده داشت باعث آشنایی و ازدواج این دو شد.جواد عزتی و مه لقا باقری هر دو در سریال زخم کاری به ایفای نقش میپردازد و بسیار خوش درخشیدند

مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور بازیگر نقش اول زن این سریال به تازگی با بازیگر مشهور مهدی پاکدل خبر ازدواجشان را اعلام کردند .رعنا آزادی ور دومین همسر مهدی پاکدل پس جدایی او از بهنوش طباطبایی است .اولین همکاری مشترک این دو در فیلم محمد رسول الله بوده است . بازی این زوج در موزیک ویدیو عاشقانه ی ابر میبارد همایون شجریان هم بسیار توجه برانگیز بوده است.

سعید چنگیزیان و الهام کردا

سعید چنگیزیان و همسرش الهام کردا هر دو بازیگران نام آشنایی این روز های سینمایی خانگی با باز در سریال زخم کاری و ملکه گدایان هستند. آشنایی این دو از زمان دانشگاه به خاطر همکلاسی بودنشان به ازدواج انجامید و نزدیک به 19 سال از زندگی مشترکشان میگذرد.

فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی / عکاس میلاد بهشتی

مائده طهماسبی و همسرش فرهاد آئیش زوج مشهور و دوست داشتنی سینما، تلوزیون و تئاتر در آلمان به واسطه تئاتر آشنا شدند .این زوج علاقه ای به بچه دار شدن نداشتند زندگی مشترکشان را بدون فرزند ادامه داد.

این زوج در سریال شمس العماره ساخت سامان مقدم هم بازی بودند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.