ترکیب احتمالی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان

استقلال تهران امروز در بازی خارج از خانه باید به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان برود.

در چارچوب مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران امروز باید به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان برود.

تیم نفت مسجد سلیمان پس از شکست مقابل صنعت نفت آبادان کاملا وضعیت بحرانی داشته و در حالیکه تمرینات را بدون حضور فراز کمالوند برگزار کرده، این سرمربی حتی حاضر نشده تا روی نیمکت تیم برای بازی حساس بنشیند.

استقلال از آن طرف در بازی هفته چهاردهم مقابل مس رفسنجان موفق به کسب پیروزی شد تا اکنون تنها یک دیدار دیگر برای پانزده هفته شکست ناپذیری پیش رو داشته باشد.

آبی پوشان تهرانی با کسب ۳۲ امتیاز پیش از شروع مسابقات امروز در صدر جدول رده بندی حضور دارد و سپاهان و پرسپولیس برای کسب عناوین قهرمانی نیم فصل در تعقیب آبی پوشان هستند.

استقلال برای بازی خارج از خانه رشید مظاهری، سعید مهری، محمدرضا آزادی و متین کریم زاده را در اختیار ندارد و محمد حسین مرادمند هم در بازی قبلی سه کارته شد تا مقابل نفت به دلیل محرومیت غایب باشد.

سیدحسین حسینی درون دروازه استقلال عملکرد مناسبی داشته و علیرغم دریافت دو گل برابر مس رفسنجان به نظر می‌رسد او نیم فصل اول را هم درون چارچوب دروازه بگذارند. در خط دفاعی عارف آغاسی این بار جانشین مرادمند است و در کنار سیاوش یزدانی و محمد دانشگر بازی خواهد کرد.

در خط میانی جعفر سلمانی، زبیرنیک نفس، مهدی مهدی پور، کوین یامگا و امیرحسین حسین زاده بازیکنانی هستند که با حضور فیکس‌ در هفته‌های گذشته شانس بالایی برای قرار گرفتن در ترکیب خواهند داشت.

در خط حمله هم سبحان خاقانی و رودی ژستد دو بازیکنی هستند که همانند مسابقه گذشته به احتمال زیاد از سوی فرهاد مجیدی در ترکیب اصلی جای خواهند گرفت.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان به شرح زیر است:

سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، عارف آغاسی، سیاوش یزدانی، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، کوین یامگا، امیر حسین زاده، سبحان خاقانی و رودی ژستد

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.