برخی از مجریان صداوسیما به اسلام دهن‌کجی می‌کنند!

یک نماینده مجلس گفت: برخی از مجریان صداوسیما و هنرپیشه های مطرح در سطح جامعه علنا به اسلام و خون جوانان این مرز و بوم دهن کجی می کنند.

نماینده مردم شبستر از وزارت ارشاد، سازمان صداوسیما و نیروی انتظامی خواست که به وضعیت حجاب در ملاء عام و داخل خودروها رسیدگی کنند چرا که برازنده نظام اسلامی نیست. برخی از مجریان صداوسیما و هنرپیشه های مطرح در سطح جامعه علنا به اسلام و خون جوانان این مرز و بوم دهن کجی می کنند و هر روز شاهد کشف حجاب برخی خانم های معلوم الحال هستیم، تا کی این وضعیت ادامه خواهد داشت؟ چرا در گزینش آنها قبل از معروف و الگو شدن دقت نمی کنید؟

راستی خاطرنشان کرد: جشنواره فیلم فجر به جای نشر ارزش های اسلامی و انقلابی و ۸ سال دفاع مقدس تبدیل به محل نقل ضد ارزش ها و نظام جمهوری اسلامی شده است. چرا به هر بانوی معلوم الحال اجازه داده می شود ضمن زیر سوال بردن حجاب اسلامی در مورد حلال و حرام شرع مقدس دین اسلام اظهار نظر کند. حرکت زشت ایشان توهین به مراجع تقلید و حوزه های علمیه است. چرا به گستاخی ایشان جوابی داده نشد؟ مسئولان مربوطه باید به این وضعیت نابسامان سامان دهند در غیر این صورت نمایندگان مردم به تکلیف قانونی خود عمل خواهند کرد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.