امیر تتلو پس از احضاریه دادگاه، وارد سفارت ایران در ترکیه شد! +ویدیو

امیر تتلو، خواننده زیر زمینی ساکن ترکیه که شب گذشته به طرفداران اش اعلام کرده بود، به سفارت ایران در استانبول خواهد رفت، ادعای خود را عملی کرد.

ویدئو‌های تازه منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که امیر تتلو در میان جمعی از هوادران اش مقابل سفارت ایران در استانبول قرار دارند. چند نفر هم با لباس مشکی او را تا فضای داخلی ساختمان سفارت همراهی می‌کنند.  او شب گذشته به طرفداران اش اعلام کرده بود، به سفارت ایران در استانبول خواهد رفت و ادعای خود را عملی کرد. تتلو گفته بود که پاسپورت اش را احتیاج دارد و برای گرفتن مدارک هویتی خود به سفارت ایران در ترکیه خواهد رفت.

بررسی ویدئو نشان می‌دهد که این افراد، بادیگارد او هستند و پس از ورود امیر تتلو به سفارت، پشت در منتظر می‌مانند. همزمان نیز هواداران اسم تتلو را صدا می‌زنند و درخواست گفتگو و عکس گرفتن با او را دارند.

مراجعه امیر تتلو به سفارت ایران در ترکیه در شرایطی است که روز گذشته محمد امین تقویان، بازپرس دادسرای جنایی تهران اعلام کرده بود، در پی شکایت از برخی سایت‌های شرط‌بندی امیر تتلو، دنیا جهانبخت و ساشا سبحانی به دادگاه احضار شده اند. اما بعید به نظر می‌رسد که سفارت تا پیش از صدور حکم قضایی برای امیر تتلو، اقدامی علیه او انجام دهد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.