«ملی پلاس» بانک ملی ایران، انقلاب شعب در نظام بانکی

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: پس از ارائه سوپرمحصولاتی مانند سامانه «بام»، پیام‌رسان «بله» و اپلیکیشن «۶۰»، بانک ملی ایران به زودی سوپرمحصول دیگری با عنوان «ملی پلاس» را رونمایی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، محمدرضا حسین‌زاده با بیان این که اکنون ۹۰ سال از تاسیس نخستین شعبه این بانک گذشته است، افزود: با این حال سیر تحول در بانک ملی ایران هرگز متوقف نشده و در همین راستا به زودی شعبی از بانک افتتاح خواهند شد که در کشور بی‌نظیر و در دنیا کم‌نظیرند.
وی اظهار کرد: این شعب که تحت عنوان «ملی پلاس» راه‌اندازی خواهند شد، امکاناتی منحصر به فرد برای مشتریان به همراه خواهند داشت.
مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان این که شعب «ملی پلاس» تمام‌الکترونیک و بدون حضور بانک‌دار اداره می‌شوند، ادامه داد: در برخی از این شعب، رباتی وجود دارد که به زبان فارسی با مشتری ارتباط برقرار کرده و خدمات لازم را ارائه می‌دهد.
وی افزود: در نوع دوم شعب «ملی پلاس»، چیدمان بسیار جدیدی پیاده‌سازی شده که برای «نوجوانان» و «جوانان» بسیار جذاب خواهد بود.
به گفته حسین‌زاده، مشتریان بانک ملی ایران با آغاز به کار شعب «ملی پلاس» تحولی ساختاری و خیره‌کننده را مشاهده خواهند کرد؛ اقدامی که حتی در نظام بانکی می‌تواند انقلاب ایجاد کند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.