​آیت‌الله آملی‌لاریجانی: باوجود حضور گسترده مردم، هیچ کشوری نمی‌تواند نگاه سوء به ایران کند

رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: تا زمانی که حضور مردم در صحنه‌ها وجود دارد هیچ کشوری نمی‌تواند به این مردم و نظام نگاهی سویی داشته باشد.

آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران در جمع خبرنگاران درباره حضور مردم اظهار کرد: همانطور که مشاهده می‌کنید، الحمدالله راهپیمایی ۲۲ بهمن هر سال باشکوه‌تر از سال قبل برگزار می‌شود و علت  این حضور باشکوه آن است که نظام و انقلاب ما، نظامی الهی است و برپایه ارزش‌های الهی و معنوی استوار است.
رئیس قوه قضائیه افزود: مردمسالاری دینی دو رکن دارد که یک رکن آن حضور مردم در صحنه و رکن دیگر ارزش‌های الهی است؛  لذا مردم ما پای ارزش‌های الهی خود محکم ایستاده‌اند و همواره حضور قوی و قاطعی دارند و تا زمانی که این حضور و لطف الهی وجود دارد، هیچ کشوری و هیچ سلطه‌ای نمی‌تواند علیه نظام ما اقدام کند.
آملی لاریجانی با بیان اینکه مردم با صلابت و اقتدار از نظام خود دفاع می‌کنند، گفت: تا زمانی که این حمایت‌ها وجود دارد، نظام جمهوری اسلامی قوی‌تر، مقتدرتر و با صلابت‌تر در صحنه بین‌المللی ایستاده است به طوری که امروز در منطقه و دنیا سخنی برای گفتن دارد و باید مورد ملاحظه قرار گیرد.
وی ادامه داد: یکی دیگر از پیام‌های مهم و محکم این حضور مردمی برای کشورهای سلطه‌گر این است که هیچگاه نظر سویی به این مردم و این کشور نداشته باشند. 
رئیس دستگاه قضا افزود: یک پیام دیگر این حضور برای ما مسئولان است مبنی بر اینکه حضور مردم و فهیم و بصیر در صحنه باید از سوی ما مسئولان پاسخ داده شود و خدمت بیشتری به مردم بدهیم زیرا اقتضای این حضور مردم ارائه خدمات بیشتر به آنان است. 
وی همچنین درباره انتخابات پیش رو گفت: انتخابات نیز مانند حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن انشاءالله باشکوه‌تر برگزار می‌شود و با حضور مردم کسانی که مورد انتخاب ملت قرار دارند به مجلس خبرگان رهبری یا مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند.
آملی لاریجانی تاکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده است نفس این حضور موجب اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و مطمئنم مردم در انتخابات حضور باشکوهی خواهند داد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.