موراتی: امکان ندارد دوباره رئیس اینتر شوم

مالک پیشین باشگاه اینتر شایعاتی را که در این چند وقت اخیر راجع به احتمال دادن تغییر در کادر مدیریتی نراتزوری انتشار پیدا کرده‌اند، تکذیب کرد.

ماسیمو موراتی تأکید کرد که به هیچ وجه امکان ندارد که او به‌صورت انفرادی برای پس گرفتن سهام باشگاه اینتر اقدام کند و دوباره مالک این باشگاه شود هرچند این احتمال را که به‌صورت خانوادگی برای خرید تمامی سهام باشگاه دست به کار شوند، رد نکرد.
در ابتدای هفته جاری اعلام شد که اریک توهیر، مالک اندونزیایی باشگاه اینتر که دارنده ۷۰ درصد از سهام این باشگاه نیز هست، در چین به‌دنبال سرمایه‌گذاری جدید می‌گردد تا سهام خود را به او بفروشد و در این میان گفته شده است که احتمال دارد موراتی برای خرید سهام او دست به کار شود.
موراتی در گفت‌و‌گو با شبکه مدیاست ایتالیا اظهار داشت: من درباره این موضوع اطلاعی ندارم، اما اگر او چنین تصمیمی گرفته باشد فکر می‌کنم که راه‌حل هوشمندانه‌ای است، چون باعث تقویت باشگاه می‌شود، اما در هر حال تصمیم‌گیری به‌عهده توهیر است.
موراتی در ادامه درباره سهام خودش هم گفت: موقعیتی که من در باشگاه دارم نسبت به گذشته فرق کرده است. خوشحالم که هنوز در اینتر هستم، اما اگر شرایطی پیش آید که مجبور به انجام یکسری کارها شوم، آن وقت کاری که باید را انجام می‌دهم.
مالک پیشین باشگاه اینتر درباره احتمال بازگشت یکی از اعضای خانواده موراتی به رأس امور مدیریتی باشگاه اینتر هم تأکید کرد: هیچ چیز مشخص نیست و نمی‌توان چیزی را رد کرد، اما اینکه من به عنوان رئیس باشگاه به اینتر برگردم، امکان ندارد.
موراتی سال ۲۰۱۳دو سوم از سهام باشگاه اینتر را به اریک توهیر فروخت و مالکیت این باشگاه را به او منتقل کرد هرچند خودش با در اختیار داشتن ۲۹درصد از سهام باشگاه همچنان دومین سهامدار اصلی باشگاه محسوب می‌شود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.