ثبت نام در انتخابات مجلس به دلیل تعداد زیاد هوادار اینستاگرامی

ثبت‌نام کاندیداها در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان امروز ( یکشنبه) در فرمانداری تهران با حاشیه‌هایی همراه بود، که شاید داوطلبی در این مجلس به دلیل برخورداری از طرفداران زیاد در شبکه‌های اجتماعی را بتوان به روز ترین آن‌ها دانست.

ثبت‌نام داوطلبان حضور در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان امروز از ساعت ۸ صبح آغاز شد و تا دقایقی پیش ادامه داشت.
امروز چهره‌های مانند فاطمه واعظ جوادی معاون احمدی‌نژاد و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دولت نهم و امیرحسین صدوق گوینده اخبار صدا و سیما در فرمانداری تهران برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کردند.
همچنین فردی با ادعای عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمانداری تهران مراجعه کرد که در پیگیری‌ها مشخص شد که این داوطلب کاندیداتوری مجلس دهم کارمند شورا است.
از حواشی دیگر ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری تهران حضور خانمی متولد ۱۳۶۱ که عنوان می‌کرد دانشجوی دکترای برنامه‌ریزی محیط زیست است و درباره ویژگی بارز خود گفت که هواداران زیادی در شبکه اجتماعی ایستاگرام دارم و از این جا فهمیدم محبوبیت داشته و می‌توانم کاندیدا شوم.
او همچنین به خبرنگاران گفت که به دنبال اهداف محیط زیستی در مجلس است و حل مشکلات محیط زیستی پایه حل همه مشکلات در حوزه‌های مختلف است.
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران نیز امروز اعلام کرد که وقت قانونی ثبت‌نام کاندیداها برای انتخابات دو مجلس خبرگان و شورای اسلامی از امروز به بعد تا ساعت ۱۷ است.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.