دستگیری سارق طلا در تونل مترو بعد از برخورد با قطار

سارق جوانی که به محض دیدن مأمور مخفی پلیس درون مترو به داخل ریل قطار پریده و فرار کرده بود سرانجام با برخورد به قطار مترو دستگیر شد.

ساعت ۱۰ شب گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به مأموران کلانتری ۱۰۶ نامجو اعلام شد یک سارق جوان داخل متروی دروازه دولت دستگیر شده است.
با حضور مأموران کلانتری در متروی دروازه دولت مأمور پلیسی که سارق جوان را دستگیر کرده بود درباره جزئیات نحوه دستگیری گفت: دقایقی پیش در سکوی دروازه دولت در حال تردد بودم که ناگهان به پسر جوانی مشکوک شدم و زمانی‌که از وی درخواست کارت شناسایی کردم پسر جوان پا به فرار گذاشت و روی ریل قطار پرید.
این مأمور مخفی پلیس در ادامه اظهاراتش گفت: حدود ۳۰۰ متر این سارق به داخل تونل رفت و در حین فرار نیز تعداد زیادی طلاجات را به اطراف پرتاب کرد. وی در طول مسیر چندین بار زمین خورد و سرانجام با برخورد به قطار مترو توانستم وی را دستگیر کنم.
صبح امروز سارق جوان به دادسرای ویژه سرقت منتقل شد و با اعتراف به سرقت مقدار زیادی طلاجات به بازپرس پرونده گفت: من این طلاجات را از یک منزل در خیابان استادمعین سرقت کردم و از طریق پنجره آن خانه وارد منزل شدم.
با اعتراف سارق جوان به سرقت طلاجات، وی که سابقه سرقت‌های دیگر را نیز در پرونده کیفری خود داشت، به دستور علی وسیله ایزدموسی برای تحقیقات بیشتر در اختیار اداره پلیس آگاهی قرار گرفت.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.