تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور سراسری در بانک ملی ایران

دو نفر از فرزندان کارکنان بانک ملی ایران که توانسته‌اند در کنکور سراسری امسال رتبه‌های برتر را از آن خود کنند، امروز با حضور در محل بانک تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، علی عبدالله‌زاده رتبه نخست آزمون سراسری در گروه زبان و رتبه دوم در گروه علوم تجربی را از آن خود کرده است. وی فرزند سلیمان عبدالله‌زاده همکار بانک ملی ایران در شعبه دولت‌آباد زاوه تربت حیدریه (استان خراسان رضوی) است.
الشن آذرمی نیز توانسته رتبه ۱۳ آزمون سراسری در گروه علوم تجربی را کسب کند. وی فرزند توکل آذرمی همکار بانک ملی ایران در شعبه پارس‌آباد مغان استان اردبیل است.
دکتر محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک در این مراسم با بیان این که کسب رتبه‌های برتر کنکور توسط فرزندان همکاران برای همه خانواده بانک ملی ایران باعث افتخار است، گفت: کسب این افتخار حتما مدیون تلاش‌های شبانه‌روزی همه اعضای خانواده به ویژه پدر و مادر است.
وی با تاکید بر این که علی عبدالله‌زاده و الشن آذرمی سفیران علمی و فرهنگی بانک ملی ایران و کشور ما هستند، اظهار کرد: همه تلاش ما باید حمایت از نخبگان باشد و آن‌ها نیز باید تلاش کنند از این سرمایه خدادادی خود به درستی استفاده کنند.
مدیرعامل بانک ملی ایران اظهار امیدواری کرد همه فرزندان دانشمند ایران، عمر خود را خالصانه وقف فتح قله‌های رفیع علم و گشودن مرزهای جدید دانش و در نهایت خدمت به کشور کنند.
در ادامه این مراسم که با حضور رتبه‌های برتر کنکور، اعضای خانواده آن‌ها، حمیدرضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک، اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو و سعداله عیسی‌زاده مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک برگزار شد، مدیرعامل بانک ملی ایران با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از نفرات برتر آزمون سراسری تقدیر کرد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.