دستور فوری وزیر صنعت برای بررسی پیش‌فروش مشکوک مزدا ۳

وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به پیش‌فروش مشکوک و بحث‌برانگیز مزدا ٣ دستور داد ضمن بررسی این طرح فروش، لیست خریداران اعلام شود.

محمد شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت در توییت خود با اشاره به ابهامات پیش‌فروش خودروی مزدا ٣ گفت: نحوه پیش‌فروش مزدا۳ گروه خودروی بهمن به دلیل حاشیه سود و قطع و وصل‌های مشکوک بحث‌برانگیز شده، به مرکز روابط عمومی وزارت صمت دستور دادم با همکاری سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان ضمن بررسی روند پیش‌فروش نسبت به شفافیت لیست خریداران اقدام کند و اگر تخلفی رخ داده به تعزیرات معرفی کنند.

توییت وزیر صنعت درباره پیش‌فروش مزدا ۳

براساس اعلام شرکت بهمن قرار شد فروش اینترنتی مزدا۳ از ساعت ۹ صبح چهارشنبه (٣مردادماه امسال) آغاز شود. اما از همان دقیقه نخست آغاز ثبت‌نام داستان تکراری سرگردانی مردم در خریدهای اینترنتی خودرو تکرار شد و کمتر کسی توانست حتی به سایت فروش گروه بهمن دسترسی پیدا کند.
اختلاف قیمت بسیار بالای مزدا۳ از کارخانه تا بازار عاملی شده بود تا مشتریان زیادی به سایت فروش مراجعه کنند اما به اعتقاد فعالان بازار خودرو این فروش سرکاری بوده و کمتر کسی توانست حتی ثبت نام اولیه خرید این خودرو را با موفقیت انجام دهد. در حال حاضر مزدا۳ در بازار ۲۲۰میلیون تومان معامله می‌شود که در این فروش کارخانه قیمت ۱۴۲میلیون تومانی را برای این خودرو تعیین کرده بود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.