«بانک آفیسر» مسیر ارتقای رضایتمندی مشتریان در بانک ملی ایران

بانک ملی ایران به منظور ارایه خدمات مطلوب‌تر طی یک سال اخیر، محصول منحصر به فرد بانک آفیسر را در حوزه بازارداری و ارتباط با مشتریان عملیاتی کرد تا مشتریان خود را در بالاترین سطح رضایت نگه دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در حال حاضر نظام بانکی دنیا به سمت ارایه خدمات بانکی بدون نیاز به حضور در شعب پیش می‌رود و اکنون این شیوه خدمت‌رسانی در بانک ملی ایران نیز عملیاتی شده است.
بانک آفیسر خدمتی است که بر اساس آن در هر مکان و هر زمان، بانک در کنار مشتری قرار می‌گیرد و درواقع رابطه مشتری و بانک را تسهیل می‌کند. این محصول که حاصل مطالعه کارشناسی و مشاهده حضوری بانک‌های بزرگ و معتبر جهان است، یکی از موفق‌ترین طرح‌های شروع شده توسط بانک ملی ایران در سال گذشته محسوب می‌شود که در شعب مراکز استان‌ها و شعب ممتاز عملیاتی شده و امسال نیز با وسعت و توان بیشتری ادامه خواهد یافت.
این خدمت نقش به‌سزایی در ارایه خدمات به مشتریان ویژه بانک دارد و می‌تواند موجب افزایش رضایت و سطح وفاداری مشتریان و ارتقای سطح کیفی خدمات شود.
بانک ملی ایران به همین منظور با ارائه خدمت بانک آفیسر در شعب خود، به هر مشتری «اکانت آفیسر» ویژه‌ای را نیز اختصاص می‌دهد که علاوه بر روش‌های معمول، از طریق پیام‌رسان «بله» با مشتریان در ارتباطند.
اکانت آفیسرها درواقع رابط میان شعبه و مشتری هستند که از میان نیروهای نخبه و توانمند انتخاب شده و دوره‌های آموزشی فنی را گذرانده‌اند.
در این طرح، تمام نیازهای بانکی مشتری از مشاوره گرفته تا رسیدگی به امور بانکی، بدون مراجعه حضوری به شعبه و از طریق پیام‌رسان «بله» انجام می‌شود و در پایان هر بار ارتباط نیز مشتری می‌تواند به نحوه خدمت‌رسانی اکانت آفیسر امتیاز بدهد.
بانک آفیسر یکی از بدیع‌ترین طرح‌های سیستم بانکی کشور است و وفادارسازی مشتریان بانک را به دنبال دارد.
این طرح دقیقا در راستای تکریم و افزایش رضایت مشتریان، جلوگیری از مراجعه حضوری به شعب و صرفه‌جویی در زمان و هزینه و ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط مشتریان با بانک از طریق شبکه‌های اجتماعی داخلی اقدام می‌کند و گامی تازه و جدی است برای این که نام بانک ملی ایران را در نظام بانکی کشور همچنان پیشرو و سربلند نگه دارد.
البته بانک آفیسر تنها یکی از خدمات ارزش افزوده بانک ملی ایران است و از دیگر محصولات موفق در این زمینه می‌توان به سامانه بام و پیام‌رسان بله نیز اشاره کرد که امور بانکی و مالی مشتریان را تسهیل می‌کنند.
همچنین کاهش مطالبات معوق، افزایش تسهیلات خرد و کلان پرداخت شده و افزایش حجم سپرده‌گذاری‌ها در بانک طی یک سال گذشته نشان از موفقیت بانک ملی ایران در جلب رضایت مردم دارد که درواقع خدماتی مانند سامانه بام، بانک آفیسر و پیام‌رسان بله نیز می‌توانند این میزان رضایتمندی را افزایش دهند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.