تصویب ۱۶هزار و ۸۱۰میلیارد ریال تسهیلات ریالی کلان در بانک ملی ایران

بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، پرداخت بیش از ۱۶هزار و ۸۱۰میلیارد ریال تسهیلات ریالی کلان را تصویب کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در مدت مذکور ۳۵ مصوبه ارزی، ریالی و تمدید مشارکت داشته که مجموع تسهیلات ارزی مصوب به ۳۲۰میلیون یورو می رسد و از محل صندوق توسعه ملی تامین خواهد شد.
همچنین از مجموع درخواست‌های وارده و تعیین تکلیف شده در آبان ماه امسال نیز تعداد سه فقره تمدید مشارکت مدنی تسهیلات مصوب پیشین و دو فقره تسهیلات به ارزش ۲۲۴میلیارد ریال در زمینه تولید کاشی، سرامیک و سیمان خاکستری از منابع داخلی بانک مصوب گردیده است.
بانک ملی ایران در ماه گذشته نیز پرداخت بیش از ۱۱هزار و ۳۳۸میلیارد ریال تسهیلات کلان را تصویب کرده است که سه فقره تسهیلات کلان در قالب تمدید دوران مشارکت تسهیلات مصوب قبلی و پنج فقره تصویب تسهیلات جدید در زمینه‌هایی مانند پالایش نفت، تولید کیک و کلوچه، احداث هتل در مناطق آزاد و صنعت نساجی بوده است.
عمده تسهیلات مصوب مذکور در مهرماه امسال به مبلغ ۸هزارمیلیارد ریال به منظور احداث پالایشگاه نفت معرفی شده از سوی شورای راهبری اقتصاد مقاومتی بوده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.