ادینیو برزیلی را قطر نخواست؛ به ایران برمی‌گردد

باشگاه السیلیه قطر اعلام کرد که ادینیو می‌تواند در فصل جابجایی زمستانی از این تیم جدا شود. با این شرایط این بازیکن برزیلی با توجه به پیشنهاد‌هایش به لیگ ایران نزدیک‌تر شده است.

لوسیانو ادینیو بعد از درخشش در تراکتور سازی مورد توجه باشگاه السیلیه قطر قرار گرفت و با مبلغی بالا راهی این تیم شد، اما او در این تیم عملکرد بسیار ضعیفی داشته و به احتمال خیلی زیاد به فوتبال ایران برخواهد گشت.
باشگاه السیلیه قطر اعلام کرد که ادینیو نتوانسته انتظارات را برآورده کند و در فصل جابجایی زمستانی از این تیم جدا خواهد شد.
ادینیو جایگاه خود در ترکیب اصلی السیلیه را از دست داده و کمتر فرصت بازی به او می‌رسد. او در فصل جاری تنها یک گل برای السیلیه به ثمر رساند و همین هم باعث شد تا جای خود را در ترکیب اصلی به عبدالقادر الیاس بدهد.
این بازیکن برزیلی از لیگ ایران پیشنهادهای زیادی دارد و به احتمال زیاد در فصل جابجایی زمستانی به یک تیم بزرگ ایرانی خواهد پیوست. پرسپولیس و تراکتورسازی جدی‌ترین مشتریان این بازیکن برزیلی هستند.
بهترین دوران حضور ادینیو به مس کرمان بر می‌گردد که بازی‌های درخشانی را برای این تیم به نمایش گذاشت. البته او در تراکتور سازی هم عملکرد خوبی از خود نشان داد.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.