تاکید وزیر آموزش‌وپرورش و مدیرعامل بانک ملی بر توسعه همکاری‌های دوجانبه

وزیر آموزش‌وپرورش با تقدیر از حمایت‌های بانک ملی ایران در توسعه امور مرتبط با این وزارتخانه، تاکید کرد که زمینه‌های همکاری دو نهاد باید بیش از پیش گسترش یابد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سیدمحمد بطحایی که با هیات همراه خود امروز در محل بانک حضور یافته بود، در جلسه‌ای با اشاره به این که ارتباط وزرات آموزش‌وپرورش با بانک ملی ایران دیرینه است، اظهار کرد: خوشبختانه بانک همواره درخواست‌های ما را با روی گشوده و تا حد مقدورات قانونی اجابت کرده است.
بطحایی ادامه داد: وزارت آموزش‌وپرورش و بانک ملی ایران از یک خانواده اند و رویکرد بانک در مواجهه با نیازهای وزارتخانه همیشه با دید گره‌گشایی بوده است.
در این دیدار، دکتر محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران نیز با اشاره به خدمات گسترده این بانک به مجموعه وزارت آموزش‌وپرورش در طول سالیان متمادی گفت: این خدمات از ارائه تسهیلات به فرهنگیان گرفته تا مدرسه‌سازی و کمک به توسعه فضاها و امکانات آموزشی، همه در راستای توسعه کشور بوده است.
وی افزود: بانک ملی ایران تا کنون ۱۰۰ مدرسه در مناطق محروم کشور احداث کرده و این روند ادامه خواهد یافت.
به گفته حسین‌زاده، خدماتی چون ارائه امکان خرید اعتباری از برخی فروشگاه‌های سراسری کشور به فرهنگیان، همبستگی دو نهاد را افزایش داده و تا حدی موجبات رضایت طرفین را فراهم کرده است.
در ادامه این دیدار، تعدادی از مدیران زیرمجموعه وزارت آموزش‌وپرورش از جمله مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت خانه و … خواسته‌های خود از بانک ملی ایران درباره چگونگی ادامه همکاری شرکت‌های ذیربط و نیز تسهیلات مورد نیاز را مطرح کردند و درباره آن‌ها تصمیم‌گیری شد.
وزیر آموزش‌وپرورش و هیات همراه همچنین در موزه بانک ملی ایران حضور یافته و از آن دیدن کردند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.