علی ضیاء: ترانه بخوانید، با مادرتان عکس سلفی بگیرید و برای ما ارسال کنید

به گفته سیدعلی ضیاء، بخش‌های مختلف ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک به عنوان پرمخاطب‌ترین برنامه سال تلویزیون، توسط خود مردم ساخته می‌شود و امسال ستاره برنامه سال تحویل خود مردم هستند.

سیدعلی ضیاء مجری ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک با نام «یکِ یک» در سخنانی گفت: مردم تا ۲۰ اسفند ماه فرصت دارند در پنج رشته گزارشگرى، طراحى لوگو، خواندن یا سرودن ترانه تیتراژ برنامه، اجراى استندآپ کمدى و ساخت فیلم ١۵ ثانیه اى در مسابقه برنامه «یکِ یک» شرکت کنند.
وی افزود: این برای اولین بار است که خود مردم تیتراژ پربیننده‌ترین برنامه سال را می‌خوانند، لوگوی آن را طراحی می‌کنند و برای آن آیتم استندآپ کمدی تولید می‌کنند. ما در هر بخش سه داور داریم که از بین بهترین‌ها انتخاب شده‌اند و آثار رسیده را گزینش می‌کنند و سپس این مردم هستند که انتخاب نهایی را دارند.
مجری «یکِ یک» همچنین اعلام کرد: از مردم می‌خواهیم همراه با مادرانشان برای برنامه ما عکس سلفی بگیرند. ما این عکس‌ها را چاپ و آن‌ها را در دکور برنامه نصب می‌کنیم. ما ‌‌نهایت تلاشمان را برای تعاملی شدن برنامه گذاشته‌ایم و این اتفاق برای اولین بار رخ می‌دهد که مردم خودشان بخش‌های مختلف پرمخاطب‌ترین برنامه سال شبکه ملی را می‌سازند و ستاره امسال برنامه تحویل سال مردم هستند.
ضیاء «یکِ یک» را ویژه تحویل سال شبکه یک در مدت زمان بیش از ۱۲ ساعت اجرا می‌کند. کارگردانی این برنامه برعهده افشین حسین خانی و علی ضیا است. پیش از این برنامه‌های موفقی چون «ویتامین سه»، «نبش جنت آباد» و «بعضیا» با ترکیب این دو نفر شکل گرفته بود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.