شجونی: اصولگرایان خارج از لیست انصراف ندهند شکست می خوریم

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر اصولگرایان خارج از لیست ائتلاف اصولگرایی انصراف ندهند، همچون انتخابات سال ۹۲ شکست می خوریم.

حجت الاسلام جعفر شجونی افزود: در تهران ۳۰ نفر نماینده می خواهیم، اگر ما سه هزار نفر اصولگرا داشته باشیم، باید تعدادی انصراف بدهند و به تنهایی فعالیت نکنند چرا که آرا خرد می شود و دیگران بالا می آیند. 
این فعال اصولگرا اظهار داشت: مرحوم آیت الله مهدوی کنی با قالیباف، ولایتی و حداد عادل عهد و پیمان بسته بودند که در مواقع حساس نزدیک به انتخابات یکی یکی استعفا دهند اما تنها کسی که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ به این تعهد پایبند ماند آقای حداد عادل بود و بقیه جا خوش کردند، ماندند و استعفا ندادند.
شجونی اظهار داشت: مرحوم ایت الله مهدوی کنی می گفتند من دیگر اینها را نمی توانم پیدا کنم، به تلفن من پاسخ نمی دهند که در این میان حسن روحانی رای آورد و این شکست اصولگرایان بود. 
وی ادامه داد: انصراف در این دور انتخابات به منزله تفرقه و جدایی یا بیرون کردن اصولگرایان نیست، این کار بسیار عاقلانه و شجاعانه است در غیر این صورت هر کدام مقداری رای بیاورند، آرا خرد می شود و رقیب در انتخابات پیروز می شود.
تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری ساعت ۸ صبح پنج شنبه پایان می یابد و مردم در هفتم اسفندماه به نامزدهای انتخاباتی خود رای خواهند داد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.