فولکس واگن در حال تلاش برای ورود به بازار کراس اوور ها

فولکس واگن اولین تیزر از خودروی کراس اوور جدید خود را منتشر کرد. این کانسپت جدید که در دسته کراس اوور های کوچک یا ساب کامپکت قرار دارد حاص تلاش چندین ماهه مهندسان این شرکت است و آمده تا جای خالی چنین محصولی را در بین محصولات فولکس واگن پر کند.

این خودرو به صورت رسمی و کامل احتمالا در نمایشگاه ژنو رونمایی شود و طراحی داخلی و خط مشی آن هم بر پایه کانسپت BUDD-e که در نمایشگاه CES رونمایی شد، خواهد بود.
برای همه واضح است که فولکس واگن در حال تلاش برای ورود به بازار کراس اوور های کوچک است و این قصد خود را با ارائه ی کانسپت های Taigun و T-ROC در قبل از این هم اثبات کرده بود. حالا هم قرار است از این کانسپت رونمایی کند و احتمالا خودروی نهایی تولیدی هم چیزی شبیه به این خودرو خواهد بود که فولکس واگن به موفقیت آن امید زیادی بسته است تا بتواند اندکی از ضرر های اخیر خود را جبران کند و اعتماد از دست رفته را بازگرداند.
فولکس واگن مایل به ایجاد سری جدیدی به نام Tiguan در سبد محصولاتش است که احتمالا این خودرو اولین از این خانواده خواهد بود. آن ها هم چنین برنامه ای برای تولید مدل های ۷ نفره  فول سایز و ۵ در کوپه دارند که در این خانواده جای خواهد داشت.
برای اطلاعات بیشتر تنها می توانیم تا نمایشگاه ژنو صبر کنیم.

 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.