افشاگری عجیب تارتار در مورد باشگاه راه‌آهن

سرمربی برکنار شده راه آهن که پیش از این اعلام کرده بود تا زمان دریافت مطالباتش علاقه ای به صحبت درباره برکناری اش ندارد در صحبت هایی عجیب دلایل برکنارش اش را توضیح داد.

تارتار در مورد برکناری اش از سمت هدایت راه آهن گفت: می دانستم آخرین تیمی بوده که بسته شده و در یارگیری خوب عمل نکردیم. با توجه به سیاست باشگاه در مورد درآمدزایی چند بازیکن نیز در نیم فصل از دست دادیم. ما فقط توانستیم محسن فروزان را جذب کنیم. به ناچار به سراغ بازیکنان لیگ دسته دومی و لیگ یکی رفتیم. یک بازیکن خارجی نیز باشگاه شخصا جذب کرد.
وی در واکنش به این سوال که چطور باشگاه شخصا بازیکن جذب کرده گفت: من درخواست بازیکن در پست های مورد نیاز داده بودم که آنها این بازیکن را جذب کردند. من بازیکن معرفی کردم اما آنها این بازیکن را جذب کردم. مطمئنا خودشان رزومه اش را دیده بودند و جذب کردند. روز آخر نقل و انتقالات بود و لیست بسته شد آنها گفتند این بازیکن را گرفته ایم. از این بازیکن استفاده کردیم. در بازی با صبا بعد از تعویض رفتار حرفه ای نداشت و به همین دلیل در برابر ملوان استفاده نکردیم.
تارتار در مورد اینکه این بازیکن به او تحمیل شده بود یا خیر گفت: خوشحالم که در حیطه کاری ام به کسی اجازه دخالت ندادم. طبیعتا آنها دوست داشتند این بازیکن بازی کند. یکی از دستیارانم که گفته می شد اگر به کادر اضافه شود مشکلات مالی برطرف می شود. من اسمی از کسی نمی آورم اما اینطور به من گفته بودند.
سرمربی برکنار شده راه آهن که دوست نداشت اسم فرشاد کرمی را عنوان کند گفت: من دوست ندارم اسم ایشان را بیاورم. مطمئنا ایشان دوست دارد اسم ایشان در این برنامه پرببینده گفته شود. یک توصیه به مربیانی متولی که دوست دارند مربیگری کنند دارم این است که با زحمت کشیدن در فوتبال مطرح شوند و راه درست را بروند.
او در مورد قرارداد ۵ ساله اش گفت: تشکر از آقای رحیمی و دکتر رحیمی دارم که در بدترین شرایط با من قرارداد بستند. من اگر بتوانم قرارداد یکساله ام را اکتفا کنم و آن را دریافت کنم درست است.
در ادامه نیز سعید رمضانی به عنوان سرپرست باشگاه روی خط برنامه آمد و توضیحاتی در این باره ارائه داد: من در مورد آقای تارتار صحبت نمی کنم. هیات مدیره باشگاه به این جمع بندی رسیدند که با تغییر سرمربی به نتایج مطلوب دست یابند. این حق باشگاه است و در شغل مربیان این اتفاق می افتد و تصمیم باشگاه قابل احترام است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.