سید حسن نصرالله رئیس العربیه را برکنار کرد

رسانه‌های سعودی از برکناری رئیس شبکه العربیه به سبب پخش مستندی درباره جنبش حزب‌الله لبنان خبر دادند.

رسانه‌های سعودی امروز سه‌شنبه گزارش دادند که ترکی الدخیل از مقام خود به عنوان رئیس شبکه العربیه برکنار شده و سلمان الدوسری به‌جای وی منصوب شده است.
در عربستان سعودی، انتقادهای گسترده‌ای از شبکه العربیه و ترکی الدخیل از طریق هشتگ‌هایی در شبکه‌های ارتباط اجتماعی به راه افتاده است که برخی از این کاربران، العربیه را به حمایت از نصرالله و چاقو زدن از پشت به سعودی‌ها متهم کرده‌اند.
بسیاری از کاربران و فعالان شبکه‌های ارتباط  اجتماعی خواستار بسته شدن شبکه العربیه یا  تغییر مدیریت آن شده بودند، حتی برخی از این فعالان بر ضرورت محاکمه ترکی الدخیل تاکید کرده و آنچه را رخ داده، به یک خیانت توصیف کرده و گفته‌اند اقدام الدخیل در شرایط جنگی مستوجب محاکمه است. این در حالی است که برخی از کاربران به  دفاع از ترکی‌ الدخیل برخاسته و وی را گوسفند قربانی توصیف کرده و گفته اند این مسئله هیچ چیزی را در سیاست شبکه العربیه تغییر نخواهد داد.
شبکه العربیه اخیرا فیلم مستندی از سید حسن نصرالله با هدف مخدوش کردن وجهه وی پخش کرده بود، اما این اقدام توهین‌آمیز آنها نتیجه عکس داد و به ضرر آنها تمام شد به طوری که دنبال‌کنندگان برنامه‌های شبکه العربیه تاکید کردند این فیلم در حقیقت از سید حسن نصرالله دفاع می‌کند و از پشت به سعودی‌ها خنجر می‌زند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.