فیروز کریمی: اسدی کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال شود از او حمایت می‌کنم

مدیر فنی تیم فوتبال اکسین البرز گفت: اگر علیرضا اسدی برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندیدا شود از او حمایت می‌کنم.

 فیروز کریمی پس از تساوی بدون گل اکسین البرز مقابل استقلال اظهار داشت: بازی پرتنش نبود، اما یک بازی تاکتیکی از هر دو تیم شاهد بودیم. ما بر اساس آنچه که کادرفنی استقلال خواسته بود بازی کردیم و اگر دیدید که اینگونه بازی کردیم از باب حریفی تمرینی برای استقلال بود. اگر قرار بود که استقلال برای نتیجه بازی کند چنین نتیجه‌ای کسب نمی‌شد.
وی افزود: بازی درگیرانه بود و بیشتر بازیکنان دوندگی داشتند، ما در آستانه مرحله دوم مسابقات خود و استقلال برای ادامه حفظ صدرنشینی خودش را آماده می‌کند. این بازی گلی در بر نداشت اما موقعیت‌های زیادی خلق شد و شاهد فوتبال رو به‌ جلویی بودیم.
مدیر فنی تیم فوتبال اکسین البرز در خصوص اینکه تیمش در این دیدار پنالتی از دست داد، گفت: علی امیری پنالتی را با حرکت می‌زند اما چون ترسیده بود کمی مکث کرد و مشخص نشد توپ کجا رفت. یک تکه از چمن داخل دروازه رفت و ما به تصور اینکه توپ وارد دروازه شده، شادی کردیم اما بعد متوجه شدیم که امیری به جای توپ، چمن را زده است.
کریمی در پاسخ به این سوال که اکسین البرز چقدر پتانسیل صعود به لیگ دسته اول را دارد، گفت: نتیجه را نمی‌توان پیش‌بینی کرد ولی ما هم مثل بقیه تیم‌ها شانس داریم. قرار بود امتیاز داماش گیلان را برای استان البرز بگیریم اما در روز آخر این کار صورت نگرفت. در شرایطی که در عمل انجام شده قرار گرفتیم ۱۷ روز بعد مجبور شدیم از لیگ دو شروع کنیم. در واقع این تیم قرار بود در لیگ آزادگان شرکت کند و به لیگ برتر بیاید. امروز بازیکنان ما تحت تاثیر نام استقلال بودند و یک ربع اول سایه استقلال روی سر تیم سنگینی می‌کرد.
وی با اشاره به وزش باد در زمین شماره ۲ آزادی عنوان کرد: باد شدیدی می‌وزید و بارها به خاطر این باد افتادیم. با سوت زدن داور وزش باد نیز تمام شد فکر می‌کنم وزش باد در جریان بازی تاثیرگذار بود و حداقل ۲۰ توپ سریع‌تر از حد مجاز به بازیکنان می‌رسید.
مدیرفنی تیم فوتبال اکسین البرز در خصوص اینکه شنیده می‌شد وی از علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال برای کاندیدای ریاست فدراسیون حمایت کرده است، گفت: در حال حاضر او کاندیدا نشده و نمی‌توانم در این زمینه صحبت کنم اما اگر اسدی کاندیدا شود به شدت از او حمایت می‌کنم. اسدی فوتبالیست تیم ملی بوده و به لحاظ سابقه از او حمایت می‌کردم، شاید مصلحت بوده که او برای ریاست فدراسیون کاندیدا نشود اما اگر کاندیدا می‌شد با توجه به سابقه‌اش در فوتبال و تحصیلاتش مورد حمایتم قرار می‌گرفت.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.