قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی در راه است

بانک ملی ایران در پاسخ به خیراندیشی و نیک‌اندیشی مشتریان حساب‌های قرض‌الحسنه، سی‌ونهمین مرحله قرعه‌کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز خود را برگزار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز علاوه بر برخورداری از پاداش معنوی کمک به نیازمندان، می‌توانند از انواع خدمات بانکی نیز بهره‌مند شوند. پایان مرداد ماه سال جاری، آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی این حساب‌هاست.
افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز با حداقل موجودی ممکن است، به طوری که مشتریان می‌توانند با ۱۰۰هزار ریال این حساب را افتتاح کنند. البته صاحبان حساب‌ها می‌توانند با تکمیل موجودی خود به حداقل ۵۰۰هزار ریال، در قرعه‌کشی حساب‌های پس‌انداز شرکت کرده و از هزاران جایزه ارزنده نیز بهره‌مند شوند.
باز بودن حساب و داشتن حداقل موجودی ۵۰۰هزار ریالی در روز قرعه‌کشی شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و حفظ حداقل موجودی حساب به مبلغ ۵۰۰هزار ریال به مدت ۳ ماه یا ۹۰ روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی شرط کافی برای اعطای جوایز به برندگان حساب‌ها است.
از آن‌جا که هیچ‌گونه سودی به حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز تعلق نمی‌گیرد و این حساب‌ها صرفا با نیت خیر افتتاح می‌شوند، بنابراین اهدای جوایز می‌تواند پاسخی مادی برای تقدیر از خیرخواهی دارندگان آن باشد.
در عین حال، بانک ملی ایران نیز در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و ایفای تعهدات خود در به ثمر رساندن منابع حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز مشتریان، به حوزه‌های مختلفی نظیر اشتغال، ازدواج، توسعه اقدامات آموزشی در مناطق محروم، افزایش سرانه سلامت و پزشکی در نقاط محروم و … ورود کرده است.
این بانک در سال گذشته ۳۷ پروژه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی با هزینه ۵۳میلیارد و ۹۰۰میلیون ریال اجرایی کرده است. هموطنان و مشتریان گرامی برای افتتاح و افزایش موجودی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز خود می‌توانند به شبکه گسترده شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.