بازیکن سابق رئال، جانشین تیموریان می‌شود

به نظر می‌رسد که جدایی آندرانیک تیموریان از ام‌صلال قطعی شده است و سران این باشگاه قطری ستاره سابق رئال مادرید را برای جانشینی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران انتخاب کرده‌اند.

آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران نخستین فصل حضور خود در ام‌صلال قطر را پشت سر می‌گذارد. او معمولا در ترکیب اصلی این تیم قطری به میدان می‌رود و تا حدودی عملکرد خوبی هم در این تیم داشته است، اما به نظر می‌رسد که سران این باشگاه از عملکرد او راضی نیستند و نمی‌خواهند قرارداد او را تمدید کنند.
قرارداد تیموریان با ام‌صلال یک ساله است، اما معمولا در باشگاه قطری چنانچه از عملکرد یک بازیکن راضی نباشند در فصل جابه جایی زمستانی این اجازه را به او می‌دهند که به تیمی که دوست دارد برود و به نظر می‌رسد که این اتفاق برای کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران اتفاق خواهد افتاد.
روزنامه الرای قطر نوشت که سران باشگاه ام‌صلال در حال مذاکره با حمید آلتین توپ، ستاره ترکی سابق رئال مادرید هستند و می‌خواهند این بازیکن را جایگزین آندرانیک تیموریان در میانه میدان خود کنند.
این روزنامه قطری نوشت که آلتین توپ به ام صلال بسیار نزدیک شده است و به احتمال خیلی زیاد به زودی قرارداد خود را تمدید می‌کند و در این صورت جدایی تیموریان از این تیم قطری نهایی خواهد شد و به احتمال زیاد به لیگ ایران باز خواهد گشت.
هدایت ام‌صلال را یک مربی ترکیه‌ای بر عهده دارد و این باعث شده تا احتمال پیوستن آلتین توپ به این تیم قطری بسیار زیاد باشد. این تیم قطری در فصل جاری لیگ «ستارگان قطر» عملکرد خوبی نداشته و همین باعث شده تا زمزمه‌های اخراج سرمربی این تیم و بازیکنان خارجی آن به گوش برسد.
آندرانیک تیموریان تنها بازیکن ایرانی نیست که از لیگ ستارگان قطر جدا خواهد شد، بلکه دیگر بازیکنان ایرانی مثل اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، محمد نوری، پژمان منتظری و حتی مجتبی جباری هم این خطر را احساس می‌کنند که از باشگاه‌های خود جدا شوند و به لیگ ایران برگردند. هر چند بعضی از این بازیکنان عملکرد خوبی در تیم خود داشته‌اند، اما باشگاه‌های قطری چون تنها می‌توانند از سه بازیکن خارجی استفاده کنند به دنبال جذب بهترین‌ها هستند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.