کانال‌های پرمخاطب تلگرامی هم به انتخاب مردم «بله» گفتند

پس از قرار گرفتن نام «بله» در فهرست پیام‌رسان‌های مورد حمایت شورای عالی فضای مجازی مبنی بر مورد حمایت قرار دادن «بله» به عنوان یکی از پیام‌رسان‌های منتخب این شورا در کنار پنج پیام‌رسان دیگر داخلی ، روند اقبال و علاقه عمومی برای حضور و فعالیت در این پیام‌رسان داخلی شدت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، متعاقب اقبال کاربران به بله، دو کانال  محبوب و پرمخاطب گیزمیز و دیرین‌دیرین هم به «بله» پیوستند. این در حالی است که پیش از این نیز حدود ۴۰ خبرگزاری و سایت خبری به عضویت «بله» درآمده بودند و مخاطبان آن‌ها می‌توانند ضمن بهره‌مندی از قابلیت‌ها و فضای این پیام‌رسان، با مراجعه به کانال خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری عضو، روزانه در جریان آخرین اخبار مهم کشور نیز قرار گیرند.
در حال حاضر ۵۹هزار کانال فعال در «بله» حضور دارند که بخش قابل ملاحظه‌ای از این کانال‌ها بیشتر از ۵۰هزار عضو دارند.
افزایش تعداد کاربران، حضور خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری نظیر ایلنا، باشگاه خبرنگاران جوان، خبرآنلاین، پارسینه، انتخاب و همچنین کانال‌های پرمخاطب مردم از جمله دیرین‌دیرین و گیزمیز در پیام‌رسان بله، نشان از محبوبیت این پیام‌رسان در میان مردم دارد.
پیام‌رسان بومی و ملی «بله» که با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته است، علاوه بر ارائه همه خدمات معمول یک پیام‌رسان از جمله گفت‌وگو، ایجاد کانال و گروه، استفاده از استیکر و بازو (بات)، امکان ارائه خدمات بانکی از قبیل خرید شارژ، عملیات کارت‌به‌کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور و … را نیز داراست.

این پیام‌رسان با توجه به ویژگی‌هایی مثل داشتن امکانات مالی، امنیت بالا و امکانات ویژه سخت‌افزاری توانسته است بیش از یک میلیون نفر را به خود جذب کند و با استقبال خوب مردم مواجه شود.
«بله» تنها پیام‌رسانی داخلی با امکانات منحصر به فرد مالی است، اما در کنار این مورد، سرعت پردازش و عملکرد و سادگی فضای پیام‌رسان از دیگر عواملی است که باعث توجه مردم به آن شده است. بنابراین علاقه‌مندان به فعالیت در فضای مجازی به ویژه در حوزه کسب و کار مجازی، می‌توانند از «بله» به عنوان پیام‌رسان اصلی خود استفاده کنند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.