انتخاب مردم «بله» را به لیست پیام‌رسان‌های منتخب افزود

دبیر شورای عالی فضای مجازی اعلام کرد: «بله» پیام‌رسانی است که مردم انتخاب کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، ابوالحسن فیروزآبادی با بیان این که حدود ۲۸ پیام‌رسان در کشور وجود دارد و شورای عالی فضای مجازی فقط نام پنج پیام‌رسان را به صورت منتخب اعلام کرده است، گفت: با وجود این اعلام، مردم دو پیام‌رسان را که در فهرست منتخبان این شورا نبود برگزیدند.
وی اظهار کرد: پیام رسان های «بله» و «ایتا» را مردم برگزیده‌اند و به همین دلیل قرار شد شورای عالی فضای مجازی نیز به طور رسمی این پیام‌رسان‌ها را حمایت کند.
به گفته فیروزآبادی، حمایت شورای عالی فضای مجازی از پیام‌رسان‌های داخلی شامل تامین فضا، دیتا سنتر، پهنای باند، تعرفه ویژه، امکانات سخت‌افزاری و تسهیلات بانکی است.
«بله» تنها پیام‌رسانی داخلی با امکانات منحصر به فرد مالی است، به طوری که در فضای این پیام‌رسان امکان ارائه خدمات بانکی مانند کارت به کارت، پرداخت قبض، پرداخت عوارض خروج از کشور، خرید شارژ، درخواست پول و … ایجاد شده است.
پیام‌رسان «بله» که با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته، به دنبال رقابت با سایر پیام‌رسان‌ها نیست، بلکه با هدف ارائه نسل جدید بانکداری و خدمات مالی به مخاطبان فعال اعم از عامه مردم و کسب و کارهای فضای مجازی فعال شده است.
اکنون خدمات بانکی در این پیام‌رسان از مبدا ۱۶ بانک قابل ارائه است. همچنین دست کم ۴۰ رسانه معتبر و پربازدید داخلی، کانال‌های خود را در این بستر راه‌اندازی کرده‌اند. «بله» در نسخه‌های وب، اندروید و ios در دسترس مخاطبان است.
«بله» با شعار «به راحتی» به دنبال فراهم‌آوردن بستری راحت، در دسترس و لذت‌بخش برای دریافت خدمات مختلف اعم از نقل و انتقال پیام، تراکنش مالی و… در یک فضا می‌باشد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.