آمادگی کامل شعب بانک ملی برای خرید ارز صادرکنندگان

مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرد: همه شعب این بانک برای خرید ارز صادرکنندگان آمادگی کامل دارند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین‌زاده که در جمع کارکنان اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی سخن می‌گفت، با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی هیچ محدودیتی در تامین ارز واردکنندگان و نیز خرید ارز حاصل از صادرات وجود ندارد، به موضوع تفاهمنامه سوآپ ارزی میان ایران و ترکیه اشاره و خاطرنشان کرد: به زودی اقدام مهم دیگری در حوزه تبادلات بانکی میان ایران و ترکیه با عاملیت بانک ملی ایران پیاده‌سازی خواهد شد که بخش قابل توجهی از مشکلات این حوزه را برطرف می‌کند.
وی با بیان اینکه منطقه آذربایجان شرقی از لحاظ استانداردهای بانکی به ویژه نسبت مطالبات معوق به کل مانده تسهیلات پرداختی وضعیت بسیار مطلوبی دارد، اظهار کرد: منطقه آذربایجان شرقی به ویژه شهر تبریز جایگاه ویژه‌ای در نظام بانکی و کشور ما دارد و به همین دلیل بانک ملی ایران حضور ویژه‌ای برای مشارکت در رویداد تبریز ۲۰۱۸ داشته است.
مدیرعامل بانک ملی ایران در ادامه به لزوم توسعه بانکداری کارمزد محور با استفاده از ابزارهایی مانند صدور کارت هدیه، ضمانتنامه بانکی، ال‌سی داخلی و خارجی و افزایش منابع ارزان‌قیمت بانکی اشاره کرد و گفت: هیچ شعبه بانکی نباید زیان‌ده باشد بنابراین همه باید از هوش تجاری خود برای هر چه بیشتر کردن سود بانک استفاده کنند.
حسین‌زاده با تاکید بر اینکه شبکه بین‌الملل بانک ملی ایران در نظام بانکی کشور حرف اول را می‌زند، عنوان کرد: مشتری‌مداری در بانک ملی ایران حرف اول را می‌زند بنابراین باید از همه ظرفیت‌ها برای حفظ احترام مشتری استفاده کنیم.
وی همچنین تاکید کرد: بانک ملی ایران اکنون یک بانک مدرن و پیشرفته است به طوری که سوپرمحصول بام و پیام‌رسان بله به عنوان تنها پیام‌رسانی که قابلیت ارایه خدمات بانکی را دارد، در نظام بانکی کشور بدون رقیب هستند.
در این مراسم محمد سلطانی سرپرست اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی نیز گزارشی از عملکرد این اداره امور شعب ارایه کرد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.