تقویم دیجیتال بانک ملی ایران جایگزین سررسیدهای کاغذی

بانک ملی ایران در جدیدترین اقدام و در راستای تکمیل سبد محصولات مختلف خود، تقویم دیجیتالی را با نام «تقویم ملی» با امکانات منحصر به فرد تهیه و رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، اجرای این اقدام ویژه، گامی جدی برای صرفه جویی در مصرف کاغذ محسوب می‌شود و با توجه به علاقه و تمایل افراد به ویژه نسل جوان در استفاده از ابرازهای دیجیتال و الکترونیک، همچنین به دلیل عدم چاپ سر رسید در سال جاری توسط بانک ملی ایران و اهدای هزینه آن به زلزله‌زدگان کرمانشاه، بانک ملی ایران در جدیدترین اقدام خود تقویم دیجیتالی با نام تقویم ملی را آماده کرده و در دسترس هموطنان گذاشته است.
این برنامه علاوه بر امکانات معمول در تقویم، ویژگی‌های جالب و کاربردی برای افراد در نظر گرفته است؛ از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به اوقات شرعی، تبدیل تاریخ، قطب‌نما، دفترچه یادداشت، یادآور (زمان دارو، اقساط و جلسات)، لیست کارهای هفته، چک‌ها، هشدار و موارد دیگر اشاره کرد.
سررسید بانک ملی
همچنین این امکان در این تقویم وجود دارد که مشتریان و علاقه‌مندان بتوانند مهمترین اخبار مربوط به بانک ملی ایران را به ویژه در بخش خدمات، تسهیلات و جشنواره‌ها دنبال کنند.
امکان دریافت نسخه اندروید این تقویم دیجیتال هم اکنون از طریق وب‌سایت و کانال تلگرام بانک وجود داشته و نسخه ios آن نیز به‌زودی بارگذاری خواهد شد.
شایان ذکر است در آینده نزدیک امکان دریافت این برنامه از طریق  از طریق اپ استور، گوگل پلی و بازار نیز فراهم خواهد شد.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.