مدارس رباط کریم میزبان جشن کانون جوانه‌های بانک ملی

با حضور مدیران بانک ملی ایران و مسئولان شهرستان رباط‌کریم جشن کانون جوانه‌های بانک ملی ایران با هدف آشنایی مفاهیم بانکداری و مباحث پولی و اقتصادی برای دانش‌آموزان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، یحیی حبیبی رئیس اداره امور شعب غرب تهران با بیان این که بانک ملی ایران نگرشی تحول‌گرایانه به ویژه در زمینه توسعه بانکداری الکترونیک با ارائه خدمات و محصولات نوین نظیر سامانه بام، پیام‌رسان بله و کانون جوانه‌ها دارد، گفت: بانک ملی ایران در صدد است تا به عنوان بانکی پیشرو در صنعت بانکداری کشور، پرچم‌دار گذر از بانکداری الکترونیک به سمت بانکداری دیجیتال و مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی باشد.
وی گفت: برای آشنایی و ایجاد زیرساخت‌های اساسی با تعاملی سازنده و صمیمانه با نظام تعلیم و تربیت کشور، اقدام به آموزش مفاهیم بانکی و اقتصادی در نسل آینده کرده‌ایم.
حبیبی با اشاره به اهمیت طرح کانون جوانه‌های بانک در سطح کشور افزود: در اقدامی موثر و مهم بانک ملی ایران در غرب تهران با تعاملی سازنده با متولیان امر آموزش‌وپرورش، موفق شده است که تعداد کاربران کانون جوانه‌ها را از ۱۰۰۰ کاربر در ابتدای سال ۹۵ به ۴۸هزار کاربر در اسفند ۹۶ افزایش دهد.
در این مراسم، مسئولان کانون جوانه‌های بانک ملی ایران ضمن معرفی تاریخچه و قدمت بانک به بیان توضیحاتی در رابطه با اهمیت و جایگاه این موسسه عظیم پولی و مالی در سیستم اقتصادی کشور به عنوان بزرگترین بانک جهان اسلام پرداختند و  خدمات، فرایندها و فعالیت‌های روزانه بانک و حرفه بانکداری، نحوه استفاده ازخدمات کانون جوانه‌ها، معرفی بخش‌های جذاب و دیدنی آن و مباحث پولی و مفاهیم اقتصادی را برای بیش از ۵۰۰ دانش‌آموز این شهرستان تشریح کردند.
در ادامه این جشن از تمبر یادبود مشترک کانون جوانه‌های بانک ملی ایران و آموزش‌وپرورش شهرستان رباط کریم رونمایی شد، همچنین مسئولان کانون جوانه‌ها و مدیران بانک ملی ایران از دبیرستان سیداحمد خمینی وهن‌آباد رباط‌کریم بازدید و با اهدای لوح از تلاش دانش‌آموزان این مدرسه قدردانی کردند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.