کوبو ارزشمندتر از گرت بیل

ارزش بازیکن ژاپنی از مهاجم ولزی بیشتر است.

به گزارش کیوسک تایمز و به نقل از ایسنا، امضای قرارداد با کوبو گرانتر از گرت بیل خواهد بود. بر اساس سایت ترنسفر مارکت بازیکن ژاپنی اکنون ۳۰ میلیون یورو ارزش دارد، این در حالی است که ارزش مهاجم ولزی ۲۸ میلیون یورو است. دو بازیکن در شرایط متفاوتی هستند. یک طرف جواهر ۱۹ ساله است که رویای پوشیدن پیراهن رئال مادرید را دارد، در سمت دیگر بیل ۳۱ ساله هر روز کمتر در میدان حاضر می شود و بیشتر در جایگاه ها است.

تیم های زیادی خواهان کوبو در فصل و انتقالات تابستانی بودند و مادرید این بازیکن را قرض خواهد داد. باشگاه مادریدی احتمالا برای فصل های آینده از این بازیکن در تیم خود بهره ببرد. بازیکن ژاپنی در این فصل با پیراهن مایورکا ۲۳۹۸ دقیقه بازی کرد و چهار گل به ثمر رساند. همچنین پنج پاس گل داد. او نشان داده است در سطح خوبی قرار دارد.

شرایط برای بیل کاملا متفاوت است. این بازیکن تنها ۱۲۶۰ دقیقه در تمام رقابت ها بازی کرد. او سه گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. در لیگ قهرمانان اروپا از هفته نخست در ترکیب اصلی قرار نگرفت و در بازگشت لالیگا تنها ۱۰۰ دقیقه بازی کرد. از هفته سی و یکم دیگر به میدان نرفت و در آخرین هفته از فهرست کنار گذاشته شد.

دیگر مطالب

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.