به‌روزرسانی همراه‌بام بانک ملی ایران

نرم‌افزار موبایلی همراه بام بانک ملی ایران تحت سیستم عامل اندروید و ios با هدف تسریع و تسهیل در امور بانکی مشتریان، به‌روزرسانی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، نسخه‌ ۲.۱ همراه‌‌بام ملی تحت سیستم عامل اندروید برای گوشی‌های ورژن ۱،۳،۴ به بالا و همچنین نسخه ۲،۳،۱ تحت سیستم ios به‌روزرسانی شده است.
نسخه‌ به‌روزرسانی‌شده همراه‌بام ملی در اندروید دارای ویژگی‌هایی است که از جمله آن‌ها می‌توان به اضافه شدن گزینه نیکوکاری، اقساط سایر بانک‌ها با استفاده از شبای حساب، دانلود صورتحساب و صورتحساب اقساط تسهیلات با فرمت PDF و مشاهده و اشتراک‌گذاری، امکان بارگذاری مجدد ویجت (آیکون REFRESH در TOOLBAR) و امکان نمایش رسید با اشتراک‌گذاری در ویجت‌های کارت به کارت، انتقال پول، پرداخت قبض و نیکوکاری به صورت خودکار اشاره کرد.
نمایش صفحه کلید عددی برای فیلدهای عددی (مانند CVV2 و PIN2 در کارت به کارت)، نمایش مدت زمان خروج خودکار و امکان COPY و PASTE در ویجت‌ها از دیگر ویژگی‌های همراه‌بام ملی است.
تغییرات صفحه ورود و دیالوگ‌ها، بهبودی‌های انجام شده در واسط کاربری، اضافه شدن گزینه نیکوکاری و همچنین امکان افزوده شدن اقساط سایر بانک‌ها با استفاده از شبای حساب نیز از جمله ویژگی‌ها اضافه شده در نسخه تحت سیستم ios است.
هم اکنون می توانید نسخه جدید همراه بام را از طریق وبسایت بانک ملی ایران دانلود نمایید.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.