جذب ۲۰ درصد اوراق گواهی سپرده ۲۰ درصدی توسط بانک ملی

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: حدود یک‌پنجم گواهی‌های سپرده ۲۰ درصدی که با مجوز بانک مرکزی منتشر شده است، در بانک ملی ایران جذب شده و این نشان می‌دهد اعتماد مردم به این بانک هر روز بیشتر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین‌زاده در هجدهمین همایش سراسری حراست این بانک، اجرای طرح‌های بزرگ مانند کارت سکه، ورود دستگاه‌های جدید بانکداری الکترونیک، طرح ویژه مسکن و برگزاری ملی‌شو را از اقدامات اساسی بانک ملی ایران برای افزایش ضریب نفوذ آن در میان مردم دانست و گفت: امروز مهمترین اولویت کشور تولید و اشتغال است و بانک ملی ایران نیز تمام توان خود را در این بخش متمرکز کرده است.
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه برجام، گشایش‌های قابل توجهی در کشور ایجاد کرد، افزود: راه پیشرفت کشور تکیه بر اقتصاد مقاومتی و توان داخلی است.
وی خاطرنشان کرد: امروز شرایط حفاظت و حراست از منابع بانکی به کلی تغییر کرده و همه تراکنش‌ها در بانک ملی ایران به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود.
وی در ادامه با بیان اینکه سبد محصولات بانک ملی ایران هر روز گسترده‌تر می‌شود، گفت: امروز بانک ملی ایران به لنگرگاه نظام بانکی تبدیل شده و ابزارهایی مانند بام و بله از سطح عمومی محصولات موجود چند پله بالاتر است.
حسین‌زاده افزود: به زودی خدمات تازه‌ای از بانک ملی ایران را بر روی کارت ملی هوشمند ارایه خواهیم کرد که تحولی جدی در زندگی روزمره مردم است.
وی همچنین با بیان این که انتقاد و پیشنهاد پذیرفته است اما دروغ‌پراکنی علیه بانک، خدمات و کارکنان بانک قابل قبول نیست، گفت: انتشار دو فیلم جعلی اخیر نه تنها لطمه‌ای به اعتبار بانک نزد، بلکه نشان داد تنه تنومند درخت بانک ملی ایران از این ضربات صدمه نمی‌بیند.
در ادامه این همایش، مدیر امور حراست، رئیس اداره کل حراست و جمعی از همکاران این بخش نیز نظرات خود را پیرامون موضوعات مرتبط مطرح کردند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.