تنها یک روز تا قرعه‌کشی خودروی ۲۰۶ جشنواره «بله» بانک ملی

تنها یک روز تا پایان جشنواره بزرگ «به شانس برنده شدن، بله بگو» بانک ملی ایران و قرعه‌کشی جایزه ویژه یک دستگاه خودروی ۲۰۶ فرصت باقی است و این زمان تمدید نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، جشنواره «به شانس برنده شدن، بله بگو» از اول دی ماه آغاز شده است و  تا ۳۰ بهمن ماه ادامه دارد. یک دستگاه خودروی ۲۰۶ و نیز دو عدد گوشی آیفون ۸ و چهار عدد ساعت هوشمند از جوایز چهارمین و آخرین مرحله این جشنواره برای کسانی است که پیام‌رسان «بله» را نصب کنند.
برای بهره‌مندی از جایزه ویژه خودروی ۲۰۶ این جشنواره در ۳۰ بهمن ماه، افراد علاوه بر نصب این اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود باید حداقل ۱۰ نفر را به نصب آن دعوت کنند و به ازای هر ۱۰ نصب بله، شانس شرکت‌کننده در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد.
قرعه‌کشی ساعت هوشمند نیز هر دو هفته یک بار برگزار و در هر مرحله چهار عدد ساعت به برندگان تعلق می‌گیرد. برای شرکت در این بخش از قرعه‌کشی علاوه بر نصب اپلیکیشن بله روی تلفن همراه، باید این اپلیکشین تا پایان مدت زمان قرعه‌کشی یعنی ۳۰ بهمن ماه روی تلفن همراه باقی بماند تا شرکت‌کنندگان هر دو هفته یک بار، شانس بردن یک ساعت هوشمند را داشته باشند.
قرعه‌کشی آیفون ۸ هم هر دو هفته یک بار برای دو دستگاه گوشی برگزار می‌شود و شرایط شرکت در آن نیز نصب بله و معرفی و عضویت پنج نفر در این اپلیکیشن است.
لازم به ذکر است، جهت تعلق جوایز، حفظ نرم‌افزار «بله» روی گوشی تا پایان بهمن ماه الزامی است و پس از نصب این پیام‌رسان نیز وارد کردن کد دعوت‌نامه ضرورت دارد.
بله، اپلیکیشنی است که علاوه بر دارا بودن امکانات یک پیام‌رسان ارتباطی، خدمات بانکی مثل کارت به کارت، پرداخت قبض و جریمه خودرو، خرید شارژ و حتی درخواست پول را هم ارایه می‌کند.
لینک دانلود یا به روزرسانی «بله» به آدرس bale.ai/dl قابل دسترسی است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.