با پیام رسان «بله» از ملی کارت، موجودی حساب بگیرید

بانک ملی ایران در راستای به روز رسانی سرویس‌های بانکی خود و بالا بردن کیفیت خدمات بانکداری اجتماعی، سرویس استعلام موجودی ملی کارت در پیام‌رسان «بله» را راه‌اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، «بله» اولین پیام‌رسان دو منظوره ارتباطی و مالی و بانکی کشور است که علاوه بر دارا بودن امکانات یک پیام‌رسان ارتباطی، انواع خدمات بانکی مثل کارت به کارت، پرداخت قبض و جریمه خودرو، خرید شارژ و حتی درخواست پول را هم ارایه می‌کند.
اپلیکیشن بله هم‌اکنون بر بستر اندروید قابل دسترسی است و در نسخه جدید کاربران می‌توانند علاوه بر خدمات پیشین این پیام‌رسان، برای نخستین بار از ملی کارت خود نیز موجودی حساب بگیرند.
همچنین مشتریان بانک ملی ایران می‌توانند با نصب و استفاده از اپلیکیشن «بله» در قرعه‌کشی جشنواره «به شانس برنده شدن، بله بگو» بانک و قرعه‌کشی جایزه ویژه یک دستگاه خودروی ۲۰۶ نیز شرکت کنند.
این جشنواره از اول دی ماه آغاز شده و  تا ۳۰ بهمن ماه ادامه دارد.
یک دستگاه خودروی ۲۰۶ و نیز چهار عدد گوشی آیفون X، هشت عدد گوشی آیفون ۸ و ۱۶ عدد ساعت هوشمند از جوایز این جشنواره برای کسانی است که پیام‌رسان «بله» را نصب کنند.
برای بهره‌مندی از جایزه ویژه خودروی ۲۰۶ این جشنواره در ۳۰ بهمن ماه، افراد علاوه بر نصب این اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود باید حداقل ۱۰ نفر را به نصب آن دعوت کنند و به ازای هر ۱۰ نصب بله، شانس شرکت‌کننده در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.