اقبال مشتریان به خدمات بانکداری الکترونیک بانک ملی ایران

استقبال مردم از خدمات بانکداری الکترونیک بانک ملی ایران رو به افزایش است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سامانه «بام» که این روزها در اوج است و به خوبی قابلیت‌هایش را به مشتریان نشان داده، اکنون به بیش از ۲میلیون و ۲۷۰هزار نفر خدمات ارائه می‌دهد.
از سوی دیگر تعریف کردن خدمات تازه و جدید بر روی دستگاه‌های خودپرداز و کیوسک‌های نوین بانک ملی ایران، میزان مراجعه مشتریان برای دریافت خدمات مبتنی بر این سامانه‌ها را افزایش داده است.
تازه‌ترین اطلاعات موجود نشان می‌دهد تعداد کارت‌های برداشت صادره توسط واحدهای بانک ملی ایران طی ۱۰ ماه نخست سال جاری از ۱۰میلیون و ۵۶۵هزار فقره فراتر رفته که از تعداد کل کارت‌های برداشت صادر شده در سال گذشته هم بیشتر است.
همچنین سهم بانک ملی ایران از کل تعداد تراکنش‌های شاپرک در ۹ ماه نخست امسال ۷٫۶۵ درصد و سهم آن از کل مبلغ این تراکنش‌ها ۱۰٫۸۷ درصد بوده است.
در ۱۰ ماه نخست امسال بانک ملی ایران بیش از ۴میلیون و ۷۲هزار فقره کارت خرید شامل بن کارت و کارت هدیه نیز صادر کرده است.
از سوی دیگر پیام‌رسان «بله» با قابلیت ارائه خدمات بانکی کم‌سابقه در نظام بانکی کشور، توانسته تعداد قابل ملاحظه‌ای کاربر به خود جذب کند.
بانک ملی ایران به تازگی نیز در رویداد «ملی شو» از برخی خدمات جدید خود در حوزه بانکداری الکترونیک رونمایی کرد که با توسعه آن‌ها، مشتریان از امکانات تازه و بهتری استفاده خواهند کرد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.