بانک آفیسر، موجب افزایش رضایت مشتریان می‌شود

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر لزوم افزایش میزان کارایی و سودآوری واحدهای بانک گفت: میزان سود و زیان باید در واحدهای بانک به طور روزانه کنترل شود و هر یک از کارکنان باید به نوعی خود را در این امر مهم سهیم بدانند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، برات کریمی امروز در بازدید از اداره امور شعب استان البرز بر اهمیت توجه کارکنان به معرفی نوآوری‌ها و خدمات جدید بانک به مشتریان نیز تاکید و تصریح کرد: باید توجه ویژه‌ای به خدمت بانک آفیسر صورت گیرد چرا که این خدمت وجه تمایز بانک ملی ایران در نظام بانکی کشور محسوب و باعث وفادارسازی مشتریان بانک می‌شود.

کریمی با تاکید بر معرفی خدمات نوین از سوی بدنه بانک به مشتریان ادامه داد: اکنون نظام بانکی دنیا به سمت ارایه خدمات بانکی بدون نیاز به حضور در شعب پیش می‌رود و اکنون این شیوه خدمت‌رسانی در بانک ملی ایران نیز عملیاتی شده است.
وی با تاکید بر اینکه «بانک آفیسر» رابطه مشتری و بانک را تسهیل می‌کند، ادامه داد: این خدمت نقش به‌سزایی در ارایه خدمات به مشتریان ویژه بانک دارد و می‌تواند موجب افزایش رضایت و سطح وفاداری مشتریان شود.
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران همچنین بر آموزش مدیران فعال و با انگیزه در بانک ملی ایران تاکید و بیان کرد: باید مدیران واحدها از انگیزه بالا برای پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان و درک نیازهای جامعه برخوردار باشند چون مسئولیت و سطح انتظارات از بانک ملی ایران در جامعه بالاست.
وی همچنین بر لزوم ادغام واحدها و شعب پرهزینه بانک با هم تاکید و عنوان کرد: واحدهای پرهزینه باید با هم ادغام شوند تا هزینه‌های بانک کاهش یابد.
در ادامه کریمی از واحدهای بانک بازدید و گزارشی از آخرین عملکرد شعب دریافت کرد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.