کلنگ‌زنی یک مدرسه در خراسان جنوبی با مشارکت بانک ملی

کلنگ ساخت مدرسه شش کلاسه در شهرک بهارستان اسلامیه در استان خراسان جنوبی با تامین اعتبار دو میلیارد ریالی بانک ملی ایران به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در آیین کلنگ‌زنی این مدرسه امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس و طبس در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین زمانی امام جمعه شهر اسلامیه، حمید دهباشی رئیس اداره امور شعب بانک ملی ایران در استان خراسان جنوبی، مهدی ابراهیمی فرماندار شهرستان فردوس، تنی چند از مسئولان و مدیران استان و همچنین جمعی از مردم منطقه حضور داشتند.
در این مراسم نماینده مردم فردوس و طبس در مجلس شورای اسلامی از انجام مسئولیت‌های اجتماعی بانک ملی ایران در عرصه‌های مختلف و ارائه خدمات عام‌المنفعه و خیرخواهانه در سراسر کشور به ویژه در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته قدردانی کرد و گفت: سابقه درخشان بانک ملی ایران در سطح ملی و بین‌المللی به دلیل اعتماد مردم به این بانک است.
رئیس اداره امور شعب بانک ملی ایران در استان خراسان جنوبی نیز به رسالت اجتماعی بانک ملی ایران اشاره کرد و گفت: مشارکت جدی بانک ملی ایران در امور عام‌المنفعه و خیرخواهانه در سطح کشور از فعالیت‌ها و اقدامات مستمر بانک است.
دهباشی افزود: بانک همواره جایگاه کلیدی خود را در توسعه زیرساخت‌ها، عمران و آبادی، فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی در تمامی کشور نشان داده و به عنوان بازوی اقتصادی همواره در کنار دولت ایفای نقش می‌کند.
وی با بیان این که سال گذشته بانک ملی ایران در استان خراسان جنوبی بیش از ۴میلیارد ریال اعتبار جهت اجرای امور عام‌المنفعه و اقدامات خیرخواهانه پرداخت کرده است، گفت: این اعتبار در قالب طرح مشارکتی برای ساخت مرکز بهداشت در مناطق محروم و احداث مدرسه در شهر بیرجند تامین و پرداخت شد.
دهباشی اظهار کرد: طبق سنوات گذشته از ابتدای امسال تاکنون، هشت میلیارد ریال اعتبار برای ساخت مدرسه، آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد و خرید آمبولانس در استان اختصاص یافته است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.