تعداد کاربران سامانه «بام» از دو میلیون نفر گذشت

تعداد کاربران سامانه بانکداری الکترونیکی بانک ملی ایران موسوم به «بام» از مرز دو میلیون نفر عبور کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، «بام» سامانه‌ای منحصر به فرد در نظام بانکداری الکترونیک است که از زمان راه‌اندازی تاکنون به شدت مورد استقبال کاربران و مشتریان بانک قرار گرفته است.
این سامانه در نسخه وب، اندروید و آی‌اواس در دسترس مخاطبان است و انواع امور بانکی را پوشش می‌دهد.
کاربران «بام» از حضور در صف خودپرداز و یا شعبه بی‌نیازند، می‌توانند انواع تراکنش‌های منحصر به فرد بانکی از جمله شارژ خودکار سیم‌کارت اعتباری و مشاهده صورت حساب یک سال گذشته، مدیریت چک‌ها و محاسبات بانکی را انجام دهند و حتی میزان امنیت ورود به سامانه را خودشان انتخاب کنند.
«نیکوکاری» هدفمند، یکی از امتیازات این سامانه است. در این روش، کاربر «بام» با استفاده از منوی «نیکوکاری» می‌تواند از میان ۱۸ سازمان، یکی را برای واریز وجه در نظر بگیرد.
این سامانه طی سال ۲۰۱۷ میلادی در میان عبارات بیشتر جست‌وجو شده در اینترنت توسط ایرانیان قرار گرفته است. آن‌طور که نتایج به دست آمده از طریق Google trends نشان می‌دهد، عبارات «سامانه بام» و «بام» در این مدت جزو ۲۰ عبارت جست‌وجو شده در اینترنت بوده‌اند.
سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی ایران به تازگی و بر پایه داوری کارگروه علمی پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات به عنوان محصول برگزیده و قابل تقدیر انتخاب شد.
روابط عمومی بانک ملی ایران نیز به منظور توسعه استفاده از این سامانه در میان مشتریان جشنواره‌های متعددی برگزار کرده که «یک بام و چند برنده» و «ماشین بابام» بخشی از آن‌هاست.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.