ایران اسلامی آینده بسیار خوبی در پیش رو دارد/ تلاش برای رشد اقتصاد و تولید در کشور

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایران اسلامی آینده بسیار خوبی در پیش رو دارد، گفت: با بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و همت مسئولان کشور، مسیر مطلوبی برای کشور ترسیم شده و مردم از دوران سختی عبور کرده اند.

به نقل از خانه ملت، «علی لاریجانی» در جمع مردم شهرستان آمل با گرامیداشت شروع سال نو و شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، گفت: برای رفع مشکلات کشور و آبادانی آن باید اقتصاد و تولید رشد داشته باشد و برای تحقق آن نیازمند تلاش همگانی هستیم. 
وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری برای ضرورت اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: موتور تولید کشور با اقتصاد مقاومتی به راه می افتد و تاکنون تلاش هایی در این زمینه شده اما باید اجرایی و عملیاتی شود.
لاریجانی بابیان اینکه مشکلات فعلی کشور جز با راه افتادن موتور تولید کشور حل نمی شود گفت: برای داشتن اقتصاد سالم باید بر روی تولید داخلی تکیه کنیم و باید اقتصاد را در اولویت قرار دهیم.
رئیس مجلس شورای اسلامی، توجه به تولید داخل را لازمه کمک به انقلاب اسلامی و لازمه خیزش دانست و با اشاره به اینکه شرایط کشور در حال تغییر است، گفت: باید از دستاوردهای مذاکرات هسته ای مراقبت شود و خوشبختانه مناقشه حدود ۱۲ ساله در زمینه هسته ای به نتیجه رسیده و دستاوردهایی داشته است.
لاریجانی، با عنوان اینکه شیطنت هایی درراه برداشته شدن تحریم ها وجود دارد ولی اصل ماجرای هسته ای با روند قانونی حل شده است، گفت: در حال حاضر فضای کسب وکار در کشور بهتر شده و باید از این فضا برای توسعه کشور بهره گرفت.
رئیس قوه مقننه، راه رسیدن به پیشرفت کشور را تلاش و توجه به مسائل اقتصادی برشمرد و گفت: برای رفع مشکلات کنونی کشور باید علاوه بر توجه به مسائل اقتصادی به کشاورزی نیز رونق بخشیم و تولید را حرکت دهیم.
وی با اشاره به برگزاری مطلوب و پرشور دو انتخابات در کشور ادامه داد: امیدواریم با تأکید مقام معظم رهبری و برگزاری دو انتخابات، شرایط برای حل مشکلات اقتصاد فراهم شوند و برای توسعه کشور تلاش مضاعفی داشته باشیم.
رئیس قوه مقننه همچنان بیکاری را مشکل عام کشور دانست و گفت: در گذشته مسائلی مانند تحریم و رکود سبب بروز مشکلاتی در کشور شده بود.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.