وزارت ورزش: صعود تیم ملی حاصل همدلی ملی‌پوشان در سایه مدیریت کادر فنی بود

وزارت ورزش‌وجوانان صعود ایران به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ را تبریک گفت.

به دنبال صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و صعود به جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات وزارت ورزش‌وجوانان طی پیامی این موفقیت را تبریک گفت.
در پایگاه خبری وزارت ورزش‌وجوانان آمده است:
وزارت ورزش‌وجوانان در پیامی صعود مقتدرانه تیم ملی کشورمان به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و کسب جواز حضور در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا را حاصل تلاش و همدلی ملی‌پوشان کشورمان و حمایت‌های همه جانبه تماشاگران مشتاق و فوتبال دوست ایران در سایه مدیریت کادر فنی دانست.
متن پیام به شرح زیر است: «آنچه روز گذشته برابر دیدگان تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی و میلیون‌ها بیننده در سراسر کشور و جهان رخ داد، نتیجه تحقق شعار همدلی و همراهی بود که به صعود تیم ملی کشورمان به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و کسب جواز حضور در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا منجر شد و شادی را به مردم فهیم ایران هدیه کرد.
وزارت ورزش‌وجوانان بر این باور است با تکیه بر همت و غیرت جوانان این سرزمین و ارتقای سطح فنی و کسب دانش علمی در هر حوزه‌ای به ویژه ورزش، می‌توان بلندترین قله‌های افتخار را فتح کرد و آنچه روز گذشته در ورزشگاه آزادی به وقوع پیوست بیانگر نمایشی تحسین برانگیز از یک بازی فنی بود.
این مجموعه امیدوار است تداوم موفقیت‌های ورزشکاران ایران اسلامی از جمله ملی‌پوشان فوتبال در میادین بزرگ‌تر تداوم یافته و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در دستان این جوانان به اهتزاز درآید».

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.