مدافع پرسپولیسی ملوان: حنیف عمران زاده شیطنت می کند!

حسین ماهینی از اینکه هواداران به حنیف عمران زاده توهین کرده اند ناراحت است.

مدافع پرسپولیس که فعلا در ملوان سرباز است، با ناراحتی درباره فحش خوردن حنیف عمران زاده در انزلی حرف می زند. او در این باره توضیح می دهد: «فقط در انزلی اینطور نیست. در همه استادیوم ها چنین اتفاقی می افتد. به نظرم تماشاگران باید صبر و حوصله داشته باشند. واقعا فوتبال ارزش این فحاشی ها را ندارد.» ماهینی البته می گوید: «اینهمه بازیکن در زمین بودند، چرا تماشاگران فقط به حنیف فحش دادند؟ او بازیکنی است که گاهی شیطنت هایی می کند. خود ما هم که در زمین هستیم، وقتی می بینم کل استادیوم فقط به یک نفر فحش می دهند، ناراحت می شویم.» 
ماهینی درباره شایعه بازگشتش به پرسپولیس در نیم فصل دوم می گوید: «این خبر درست نیست. تا خرداد سال بعد سربازم. با پرسپولیس قرار داد دارم و انشالله بعد از اتمام خدمتم با مسئولان باشگاه جلسه خواهم داشت. فعلا زود است در این باره حرف بزنم.» 
او درباره تساوی با استقلال هم چنین حرف هایی می زند: «قبل از بازی شرایط خاصی داشتیم. مسئولان به بازیکنان قولی دادند که عملی نشد و گفتیم این مسابقه به خاطر مردم انزلی و خودمان بازی می کنیم. دیدید که دو بار بازی عقب افتاده را جبران کردیم و حتی می شد برنده باشیم. دو صحنه دیگر بود که می توانستیم به استقلال گل بزنیم ولی نشد.»

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.