برانکو در پرسپولیس می ماند/ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معرفی خواهد شد

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از تمدید قرارداد برانکو ایوانکویچ با این باشگاه خبر داد و گفت: با کسب نتایج مثبت برای این تیم امیدواریم در فصل آینده این سرمربی توانمند کار خود را در این تیم پرطرفدار پایتخت ادامه دهد.

 حمیدرضا گرشاسبی روز شنبه در حاشیه آیین شورای روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: کسب نتایج مطلوب باشگاه با حضور این سرمربی توانمند باعث شد تا اعضای هیات مدیره رضایت خود را فصل آتی برانکو بر این تیم داشته باشند. 
وی گفت: کارنامه فنی برانکو و اعضای کادر فنی در فصل جاری لیگ برتر فوتبال نتایج خوبی را برای تیم پرسپولیس به ارمغان آورد. 

*طاهری مدیرعامل باشگاه سرخ پوشان پایتخت می شود 
گرشاسبی همچنین در خصوص معرفی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در چند روز آینده خبر داد و افزود: با نظر مثبت اعضای هیات مدیره باشگاه علی اکبر طاهری به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معرفی خواهد شد که در این خصوص نظر چند وزیر برای انتصاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز ضروری است. 
وی در خصوص پرداخت شدن قرارداد بدهی مانوئل ژوزه با باشگاه پرسپولیس اشاره کرد و گفت: این موضوع پرداخت بدهی این مربی سابق باشگاه پرسپولیس در اختیار بخش حقوقی و اموربین الملل وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته که با قسط بندی این بدهی پرداخت خواهد شد. 
گرشاسبی افزود: این بدهی به زمان مدیرعامل سابق پرسپولیس برمی گردد که این مربی خارجی با پرداخت نشدن بدهی و مطالبات خود از طریق فیفا اقدام کرده است. 

*یکهزار تست دوپینگ از ورزشکاران کشور گرفته شد 
مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در حاشیه این برنامه گفت: بیش از یکهزار تست دوپینگ تاکنون از ورزشکاران کشور برای شرکت در بازی های المپیک گرفته شده که بیشتر این آزمایشات منفی بوده است. 
وی به نزدیک شدن مسابقات المپیک و دوپینگ ورزشکاران در این رویداد ورزشی اشاره کرد و افزود: مسئله دوپینگ به کشورهای دیگر برمی گردد، زیرا معضل دوپینگ در کشور ما اندک است. 
گرشاسبی گفت: موضوع دوپینگ به دو حالت نا آگاهی و بی اطلاعی از نوع داروها و یا آگاهانه در ورزش رخ می دهد که این بدور از جوانمردی در ورزش است. 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.