علی دایی هم ۹ رای بیشتر نمی‌آورد

واقعیت این است که اصلاً قرار نیست فوتبال ایران تغییرات اساسی پیدا کند در این انتخابات بکن‌باوئر هم اگر ایرانی بود رای نمی‌آورد حالا اینکه علی کریمی است و بسیاری از اصول مدیریت را اساساً بلد نیست.

کاملا قابل پیش بینی بود که علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال بین چهار نفر چهارم شود. شاید اگر ۸ کاندیدا هم حضور داشتند، کاندیدای فوتبالی هشتم می‌شد به هر حال اینجا فوتبال ایران است و قواعد خاص خود را دارد شک نکنید که اگر علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا هم در انتخابات شرکت می‌کردند بین چهار نفر چهارم می‌شدند و تعداد آرای آنها دورقمی نمی‌شد. آنچه در انتخابات رخ داد بار دیگر نشان داد که فوتبال چهره فوتبالی نمی‌خواهد نه تنها صندلی داغ فدراسیون فوتبال بلکه مدیران باشگاه‌ها هم یکی پس از دیگری غیرفوتبالی هستند و به همین دلیل هم هست که در فیفا کیلوها پرونده داریم و بدهی روی بدهی برای مدیران غیر فوتبالی بعدی باقی می‌ماند.

علی کریمی فقط در انتخابات شرکت کرده بود که یکسری مسائل ثابت شود و یک سری حرف‌ها را بزند حرفهایی که البته جدید نبود ولی مهم بود. او گفت روز مهندس را به همه مهندسان تبریک می‌گویم و احساس می‌کنم فقط ۹ نفر می‌خواستند فوتبال تغییرات اساسی پیدا کند.

اما واقعیت این است که اصلاً قرار نیست فوتبال ایران تغییرات اساسی پیدا کند در این انتخابات بکن‌باوئر هم اگر ایرانی بود رای نمی‌آورد حالا اینکه علی کریمی است و بسیاری از اصول مدیریت را اساساً بلد نیست. جای کریمی در مستطیل سبز است تا با آن دریبل‌های جادویی‌اش لذت را به فوتبال دوستان هدیه کند جای امثال او و فرهاد مجیدی روی صندلی ریاست نیست ولی کریمی آمد تا با چهارم شدنش به همه ارکان فوتبال ایران ثابت کند که قرار نیست تغییر خاصی در این فوتبال ایجاد شود.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.