اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از یک فروردین۱۴۰۰

نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفت‌وگوی زنده در اینستاگرام اعلام کرد: همه تلاشمان را برای اصلاح نظام پرداختی بازنشستگان به کار گرفتیم؛ هم کاستی‌های سال ۱۳۹۹ را رفع کردیم و هم برای سال ۱۴۰۰ مشکلی برای همسان‌سازی نداریم.

نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفت‌وگوی زنده در اینستاگرام اعلام کرد:محاسبه رتبه‌بندی فرهنگیان طبق قانون انجام می‌شود.ممکن است این کار یکی دو ماه طول بکشد، اما فرهنگیان مطمئن باشند که اجرای آن هر زمانی صورت بگیرد محاسبات از یک فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود.همسان‌سازی حقوق هیأت‌های علمی نیز بدون شک انجام خواهد شد اما برای رسیدن به فرمولی عادلانه باید انجام کار حساب شده و به دور از شتابزدگی باشد.اجرای همسان‌سازی حقوق اعضای هیات علمی نیز از ۱ فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود. به کارکنان سازمان زندان‌ها اطمینان می‌دهم که اجرای قانون به طور کامل انجام خواهد شد و این کار به صورت ناقص نخواهد بود.

او افزود:امسال منابع اختصاص یافته به قانون حمایت از معلولان بیشتر از منابع سال ۱۳۹۹ خواهد بود.در شرایط سخت اقتصادی کشور باید هر آنچه در توان داریم برای بهبود وضع اقتصادی اقشار مختلف مردم به کار گیریم.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.