مظلومی: پرسپولیسی‌ها درس سیاست خوانده‌اند/به دنبال جلب رضایت هواداران هستیم

سرمربی استقلال نیز که سابقه خوبی در دربی دارد با حضور در نشست خبری درباره بازی حساس صحبت کرد.

پرویز مظلومی در ابتدای صحبت هایش گفت: با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز. درباره دربی زیاد می توان صحبت کرد. حساسیتی که در بین هواداران دو تیم هست باعث می شود در بین بازیکنان نیز وجود آید. در تایم اول معمولا تدابیر تاکتیکی انجام نمی شود و در نیمه دوم انجام می شود.
وی ادامه داد: ما به دنبال این هستیم که آرامش در تیم به وجود آید و ما به دنبال سه امتیاز هستیم. اگر می خواهیم قهرمان شویم که می شویم باید سه امتیاز را کسب کنیم و باید پرسپولیس را شکست دهیم. پرسپولیس نفراتش شناخته شده است و نقاط ضعف و قوتش شناخته شده  و فیلم های این تیم به بازیکنان نمایش داده شده و آنها شناخت کافی یافته اند.
مظلومی درباره عملکرد ضعیف در بازی با سپاهان گفت: هواداران نگران نباشند. این بازی با همه بازی ها فرق می کند و ما در نیمه اول بازی با سپاهان هم خوب بودیم و به هیچ وجه نباید به بازی ها گذشته و نتایج آن توجه کرد.
او در مورد اینکه برنده این بازی قهرمان لیگ خواهد شد گفت: اصلا موافق نیستم و تیمی که برنده شود راهش هموار خواهد شد. استقلال خوزستان، تراکتور و ذوب و نفت هم حضور دارند و بعد از این بازی نیز ۱۲ امتیاز وجود دارد.
پرویز مظلومی درباره بازی احتیاط آمیز استقلال گفت: من اصلا از دربی نمی ترسم. در بازی رفت همه فکر می کردند من تیم را به عقب کشیدم. در تمام دربی هایی که بودم تیم گل زده و نشان دهنده این است که ما ترس نداریم و بازی می کنیم. پرسپولیس در بازی قبل عقب بود و به آب و آتش زد و طبعی بود. بازی حساسی است و بازیکنان جوان هستند. ما تلاش می کنیم تماشاگران از این بازی لذت ببرند.
ما اشتباهی کردیم که اول فصل امتیازات را جمع کردیم و توقعات را بالا بردیم. همه دوست دارند استقلالی که صدر است همه تیم ها ببرد. تیم های دیگر هم تلاش می کنند تا نتیجه بگیرند. تیم هایی می آیند با ۷-۸ نفر دفاع می کنند. ما اول فصل نتایج خوبی گرفتیم  و تیم رقیب ما در نیم فصل اول موفق نبود و اکنون امتیازات را جمع کرد. الان همه چیز برعکس شد.
پرویز مظلومی در مورد صحبت های بازیکنان پرسپولیس که اعلام کرده بودند استقلالی ها از آنها قوی تر هستند گفت: آنها درس سیاست را خوب خوانده اند و حرف های سیاست مدارانه است. این صحبت ها رد گم کردن و این جور مسائل است. من به حرف آنها توجه می کنند. از رسانه ها عذرخواهی می کنم که بازیکنان صحبت نکردند و نمی خواستیم حساسیت بالاتر برود.
او در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: جای چشمی خالی است و کریمی را هم در این بازی نداریم.
مظلومی در مورد توقعش از هواداران گفت: بازی رفت یک الگو بود. همه رعایت کردند و شعارها برای آقای هادی نوروزی بود. رقابت در درون زمین است. من بعد از آن بازی هم حرکت و رفتار آنها را تحسین کردم. امیدوارم همه چیز رعایت شود و همه بدانند که زندگی خیلی زود می گذرد و چیزی که می ماند منش و پهلوانی و … است.
سرمربی استقلال در مورد حضور علی پروین در تمرین پرسپولیس و این مساله در استقلال گفت: پیشکسوتان ما نیز حمایت کردند. امروز هم قرار است جمعی از آنها نیز در کنار ما حضور یابند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.